Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 390
  • Accès: 417

24 листопада адвокати приїдуть до стін Верховної Ради, щоб бути разом з людьми і виступити проти законопроекту 4142

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Вони сподіваються, що народні депутати їх почують і не ухвалять ганебний законопроект 4142, який порушує конституційні права і свободи громадян України. Адвокати надіються поговорити з групою депутатів і думають, що ті вийдуть до людей і поділяться своєю позицією.

Як зазначає адвокат Антон Болтик з Дніпра, в разі ухвалення у другому читанні законопроекту 4142, будуть порушені понад 10 статей Конституції України. "Про яку конфіскацію майна інфікованої особи може йти мова?", – дивується адвокат.

Але ж цим законопроектом передбачається встановити правове регулювання карантину. Так, автори проекту пропонують місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування надати право «залучати для тимчасового використання транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, необхідне для здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів, із наступним повним відшкодуванням у встановленому законом порядку його вартості або витрат, пов’язаних з його використанням». Проте чинне законодавство і сам проект не визначає процедуру залучення такого майна та порядок його відшкодування.

Адвокат каже: "Ми вимагаємо відновлення правопорядку в Україні!", а 24.11.2021 о 10:00 разом з колегами-адвокатами виходить під Верховну Раду за наші конституційні права.

 

 

 

Наші інтереси: 

Слухати адвокатів, читати закони. Вірити тільки перевіреній інформації. Виступати, поки не пізно, за свої конституційні права.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...