Portrait de Оксана Колосовська
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Accès: 0

А ви хочете у Східницю?

Трускавець, Миргород, Дрогобич... Це перше, що спадає на думку, коли згадуємо курорти України. Відносно недавно, Українці відкрили для себе ще й Східницю - містечко, яке називають ще "мальовничою Швейцарією". Головна перевага  Східниці в тому, що наша українська "швейцарія"  доступна всім  і ніколи не потребувала віз.

Що таке Східниця?

Тут немає нагромаджень старих радянських комплексів для робітників, тільки комфортабельні готелі, міні-пансіонати і санаторії Східниці, не позбавлені затишку, але сучасні, зручні, а головне - доступні.

Трускавець, що знаходиться за 15 їзди звідси,  багато років тримав цю скарбницю термальних джерел у своїй тіні, але сьогодні туристи дізналися, що саме Східничанське джерело живить курорти знаменитого сусіда.

Але не тільки лікувальними джерелами і цілющим повітрям приманює людей Східниця. Море розваг і по-особливому приємна атмосфера налаштовує на повне "перезавантаження" організму. 

Про цей "вау-ефект" можна довго розповідати. Краще один раз подивитись:

А ще краще - відвідати це чудове містечко!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Кращий коментар

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet

Commentaires

Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet
Portrait de Олена Каганець
0
No votes yet