Français translation unavailable for Оксана Забужко: "Ми програли інформаційну війну ще до того, як усвідомили, що вона проти нас ведеться".

Commentaires

Portrait de Анатолій Висота

Оксана Забужко - талановита письменниця та ще й націоналістка. ЇЇ роман "Музей покинутих секретів" можна читати й перечитувати. Пані Олено, чи варто опублікувати свою рецензію на цей твір?

Portrait de Олена Каганець

На який твір? Музей покинутих секретів? Опублікувати рецензію? Для початку рецензію треба написати. Може Ви, пане Анатолію, хочете опублікувати свою рецензію на цей твір?

Portrait de Творимир Здобудьволя

О.Забужко талановита, патріотична письменниця здатна аналітично, критично мислити. Більше б було таких людей, що здатні розрізняти брехню від правди, бачити коріння зла, то й жили б ми вже незрівнянно краще...

Немає релігії понад істину

Portrait de Творимир Здобудьволя

"Я раптом усвідомила, що вони задумали: половина країни, як би "проросійська", південний схід - Януковичу, половина "помаранчева" - Тимошенко. І обидві території підконтрольні РФ. Взаємна ненависть, розбрат, наростаючий хаос - а потім входять "миротворчі війська".."

Скільки ще потрібно тимошенчишок, яценюків, порошенків, кличків і подібних, щоб люди перестали вірити їх хуцпі, усвідомили необхідність аналізу до вибору, а не після. Перестали покладатись на них, навчились критично мислити, зуміли висунути справді достойних, а не рекламованих за вкрадені гроші, та продажних пройдисвітів???

Немає релігії понад істину

Portrait de Миро Продум

«Початок інформаційної війни визначити неможливо, і це дає певні переваги агресорові. Але якщо об’єкт нападу встигне усвідомити, що проти нього ведеться інформаційна війна, то отримані агресором на початковому етапі переваги можуть обернутися проти нього самого» (Расторгуев С. П. Философия информационной войны. – М.: Вузовская книга, 2001. – С. 138).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Portrait de Марія Воробець

Були такі відчуття, як у Оксани - ще на початку 90-х, в Києві. І сльози і любов)))), намагання світити... але мають те, що хотіли, вірили дурману а не Божому Слову. Гонитва за довгим рублем дозволила внести в розвиток реальності багато..., наламати дрів на всіх рівнях - через наших "лідерів", які не відають що творять.
Але, не так вже все страшно, Істина може розсіяти все, від кожного залежить майбутнє, кожному дано його змінити. Ніхто не програв, усі залишатимуться в виграші.

Любов - енергія безпричинна, без неї нема нічого.

Portrait de Явсе Світ

Я не погоджуюся з Вами пані Марія у тому,що наші "лідери" не відають що творять..Думаю вони чудово відають і знають свою "роботу"..А саме як пограбувати одну із найбагатших земель світу..І це не ситуативний інстинкт самозбагачення,а системний підхід розтягнутий на десятиліття..

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Марія Воробець

Не відають, хоч мають багато інформації з різних джерел, навіть езотеричних, в першу чергу езотеричних. на них вони найбільше опираються. Нажаль їх езотеричні знання знаходяться на певному рівні. Але...
Багато потрібно пояснювати, щоб переконати вас в цьому. Є такі "місця" , котрі мають особливі завдання. От ті, хто рветься до влади, а не до розвитку, потрапляють в ті "місця", далі не володіють собою, затягує система.

Любов - енергія безпричинна, без неї нема нічого.

Portrait de Явсе Світ

Дійсність показує,що чим більше затурканй народ,тим більше йому нав'язують езотеричні причини його дірявих штанів..Я не вірю у виправдання через неадекватність для альфа самців...хіба що вони ляльки,якими керують..

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Василь Федорiв

Інформаційна війна як вона є (опозиційний канал РФ):

https://www.youtube.com/watch?v=DQsJdzYu37w

Це щоденне висилання.

Зверніть увагу на кількість переглядів. Порівняйте з кількістю переглядів найпоулярніших висилань на ТБ-7

Хай Буде!

Portrait de Анатолій Висота

Пані Олено, ви запитуєте: Може Ви, пане Анатолію, хочете опублікувати свою рецензію на цей твір? Саме про це я з вами і раджуся.

Portrait de Доктор Смалець

Пане Анатолію, поки ми не прочитаємо Вашу рецензію, дуже важко сказати, чи варто було її публікувати :-))

Portrait de Марія Воробець

Якщо людина вважає що програла - що можна від неї чекати? Які в неї сили? Яка віра в майбутнє?

Любов - енергія безпричинна, без неї нема нічого.

Portrait de Андрій Ясун

Якщо людина вважає, що програла - то вона дійсно програла. Не варто так вважати, бо ми вже усвідомили, що інформаційна війна проти нас ведеться. А це означає, що ми не програли.

Si vis pacem, para bellum

Portrait de Андрій Ясун

П. Анатолій каже, що п. Оксана є націоналісткою. То може вона скоро усвідомить, що Бандера - це троянський кінь в українському націоналізмі? Тому твердження, що інформаційна війна проти нас ведеться тільки з 2000-х років, не має підстав.

Si vis pacem, para bellum

Portrait de Олена Каганець

Так, Докторе! Хай пан Анатолій напише свою реценцію, а потім я подумаю, чи варто мені братися за цю справу. Тим більше, що він сам запропонував.

Книгу я прочитала 4 роки тому, і це був шок. Стільки інформації (не кажучи вже про сам твір, який має декілька сюжетних ліній і, коли доходиш до кінця твору, потрібно перечитувати початок). Книга настільки обширна і серйозна, що я навіть не припускала, що хтось насмілиться написати на неї рецензію.

Я настільки поважаю і люблю Оксану Забужко, що не насмілююся рецензувати її твори. Вона не просто письменниця, вона - інтелектуал високого рівня (справжня інтелектуальна еліта).

До речі, писала рецензії на книжки іншої моєї улюбленої авторки https://www.ar25.org/node/10005

http://kut.org.ua/books_a0116.php

Portrait de Марія Воробець

Баба - дуже велике поняття, що несе глибоченний зміст. Але є ще поняття - базарна баба, яка розбазарює щось, що не може контролювати по мірі викиду кількості слів на хвилину.

Любов - енергія безпричинна, без неї нема нічого.

Portrait de Олег Подорожній

Інформаційна вйіна діє на тих хто не відає. Не відають майже всі -відрізані корені, відсутня память всіх глибинних рівнів. Це дійсно проблема, але вона лише наслідок, кожен хто подолає цю ситуацію вийде на вищий рівень, потрбно лише бажати і вірити "всім серцем"... Ну можливо жити і далі в тіні - це теж шлях і на мою думку не має кращих чи гірших шляхів, є здобутий досвід різних рівнів. Всі шляхи без винятку ведуть до Бога... От тільки Бог буде лише таким, яким кожен собі уявляє... Ще є проблема вибору, яку таблетку обрати червону чи синю, прекрасну нереальність чи страшну реальність? Кожен отримав свої екзаменаційні питання, лишилось лише визначити власне ставлення до них і практично підтвердити.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Portrait de Василь Глод

Інформаційна війна іще не закінчилася, і буде тривати досить довго. Є шанс достойно відповісти. На жаль, влада до цього часу не готова це зробити. Вона зайнята внутрішніми чварами. Я думаю, що ПРАВда буде за нами, а вся московська брехня щезне. Для цього максимальній кількості людей необхідно долучитися до цього процесу і так буде.

Радіймо!

Portrait de Анатолій Висота

Мої враження від прочитання "Музею..." схожі на ваші, п. Олено. Хай-но я перечитаю мною написане і тоді зроблю висновок, чи дотягує рецензія до рівня Доктора Смальця.

Portrait de Марія Воробець

ВІЙНУ РОЗПОЧИНАЄ ПРОГРАВШИЙ - ЦЕ ЗАКОН БУТТЯ! Хто розпочинає будь-яку війну - програє лише від думки її розпочати!
Інша справа що робити з тими, хто програє? Програє у власній самості, програє у перевернутому сприйнятті реальності!
Як направити бачення того, хто знаходиться в війні???
Хто воює проти будь-кого, воює проти себе.

Любов - енергія безпричинна, без неї нема нічого.