Якщо раніше держави творили юристи, то нині їх творять програмісти. Наше головне завдання – енергійне програмування етномережі Третій Гетьман онлайн. І що швидше, то краще. 

23 березня 2014 року – на весняне рівнодення – в Києві відбувся Футурологічний конгрес, який констатував перебування України у стані біфуркації, тобто історичної розвилки.

Нині, через півроку – на осіннє рівнодення – можемо констатувати, що Україна пройшла точку біфуркації і вийшла на магістральний шлях. Цей історичний відрізок, що може тривати 5–10–20 років, неминуче завершиться заснуванням нової Української держави – нейтральної (без Росії, ЄС і НАТО), у формі глобальної держави-корпорації, озброєної до зубів за Швейцарською моделлю. Ця держава виступить засновником Конфедерації Міжмор’я, первинним ядром якої будуть Україна, Польща і Литва, за негласної підтримки США, Індії, Японії та інших геополітичних союзників. Цей процес перебудови світу завершиться заснуванням планетарної цивілізації вищого рівня і формуванням нової раси. 

Для того, щоб рух у цьому напрямку відбувався весело і з мінімальними втратами, його треба робити правильно. Для цього новий український етнос, що народився після Майдану-2014, треба перетворити на націю. Механізмом такого перетворення є проведення Установчих зборів, які оберуть найвищий орган влади – Національний Собор (НС).  Системою цінностей, навколо яких відбудеться об’єднання, є 25 стратегем НС.

Нова нація формуватиметься знизу вгору – як ієрархічна соціальна етномережа – Третій Гетьманат онлайн. Для цього застосовуємо три ноу-хау.

1. Висування кращих відбувається не шляхом виборності, а через механізм делегування учасниками свого політичного голосу (одна людина – один голос). У будь-який момент цей голос може бути відкликаний і переданий іншому делегату. Завдяки цьому формується динамічна ієрархія, яка швидко реагує на зміну зовнішніх обставин (висуває ситуативних лідерів) і заохочує делегатів до максимально ефективної діяльності (вмикається механізм чесної змагальності).

2. Компетентне делегування відбувається тільки у середовищі персонально знайомих людей. Оскільки людська свідомість не може охопити більше 100–150 знайомств, то висування відбувається у громадах – «сотнях». Далі сотники, взаємодіючи між собою, висувають полковників, полковники – кошових, а кошові обирають гетьмана.  

3. Установчі збори є найвищою владою, проте вони мають один недолік – «розрив легітимності». Річ у тім, що нова держава, заснована Установчими зборами, не відповідає законам старої держави, а це створює ґрунт для внутрішніх конфліктів. Для уникнення «розриву легітимності» обраний Установчими зборами Національний Собор легалізується у вигляді політичної партії, яка діє у правовому полі старої держави. Якщо така партія формує в парламенті конституційну більшість, то нова держава засновується абсолютно легітимним шляхом. Особливістю цієї партії нового типу є те, що вона складається виключно з делегатів, висунених Установчими зборами, і діє на основі 25 стратегем НС.

– Що потрібно для практичної реалізації ієрархічної етномережі ТГ-онлайн?

Потрібна популяризація ідеї перезаснування держави і об’єднання людей в етномережу, а для цього треба мати відповідне програмне забезпечення. Популяризація вже відбувається в робочому порядку. Останнє досягнення – книжка «Арійський Стандарт» (2014), поява якої активізувала продаж попередньої книжки «Пшениця без куколю» (2006). Незабаром будемо ширше використовувати можливості електронної торгівлі, зокрема орієнтуючись на мобільні пристрої.

Тому наше головне завдання – розробка програмного забезпечення, тобто програмування етномережі ТГ-онлайн. Досі ця робота відбувалася повільно через мінімальне фінансування. Ми використовували ресурс часу: довгострокові стратегії дозволяють діяти з мінімальним фінансуванням. Це допустимо на етапі досліджень і пошуків, але в нинішній ситуації, коли є повна ясність того, що треба робити, потрібно діяти швидко і рішуче.

Тому головне питання, яке нам треба вирішити якомога швидше, це повноцінне фінансування розробки. Для цього починаємо підготовку зібрання акціонерів нашого віртуально стартапу Вишня Борія і активізуємо пошук інвесторів.      

Якщо раніше держави творили юристи, то нині їх творять програмісти. Читайте техзавдання на розробку ТГ-онлайн і пояснюючі статті:

Влада – це згода людей виконувати накази
За нинішньої виборчої системи майже всі виборці є некомпетентними
Масові соціальні мережі – це маніпульовані натовпи, майбутнє за ієрархіями
Після біфуркації: вперед і вгору

Долучайтесь до компанії акціонерів нашого стартапу! Для цього треба спочатку зареєструватися на сайті

Після реєстрації треба зробити будь-яку інвестицію (вибрати з переліку потрібну суму інвестиції або ввести іншу):

 


 

 

Виступ Ігора Каганця на нараді ініціативної групи з підготовки першого зібрання акціонерів стартапу Вишня Борія (28 вересня 2014, Київ).

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка