Важливість: 
3
Європейський Союз – гірше Китаю, – сказав Трамп Макрону

Коли президент Франції Еммануель Макрон відвідав Вашингтон, він і президент США Дональд Трамп провели жорстку розмову про торгівлю, яка віщувала спад трансатлантичних відносин на саміті G7. 

На своїй двосторонній зустрічі в кабінеті Білого дому 24 квітня Макрон сказав Трампу: "Давайте працювати разом, у нас обох є проблема в Китаї", відповідно до джерела в кімнаті Трамп відповів, що Європейський Союз "гірший за Китай".

"Потім він розповів про Німеччину і автомобілі", – додало джерело. Трамп також говорить, що Америка має досить збалансовані торгові відносини з Францією, але що торговельні відносини США і Європи дуже несправедливі.

Нагадаємо, що лідери країн Великої сімки за підсумками саміту в Канаді узгодили спільне комюніке. Однак пізніше президент США Дональд Трамп заявив, що відмовляється схвалювати цю заяву, тому що він незадоволений заявами прем'єра Канади Джастіна Трюдо. У відносинах між країнами виникла напруга через наміри Вашинтона переглянути умови взаємної торгівлі.

Як відомо, Міністерство торгівлі США 31 травня, як і очікувалося, оголосило про введення мит на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Мексики і Європейського Союзу. Розмір мита – 25% для сталі і 10% для алюмінію. Вже з 1 червня, ці ставки почали діяти.

Для інших країн, включно з Україною, мита США працюють з кінця березня. Президент США Дональд Трамп ввів мита для "захисту національної безпеки". ЄС, Мексика і Канада тоді отримали відстрочку.

Наші інтереси: 

Торговельні відносини США і Європи несправедливі.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка