Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Поки Росія і США конфліктують, Китай захоплює Європу, – The National Interest

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Протистояння між Росією і США використовується Китаєм, який має намір отримати великий куш у Європі. Про це пише колишній заступник радника з національної безпеки президента Джорджа Буша-молодшого Марк Пфайфле в американському виданні The National Interest.

"Поки країна була зосереджена на твітах американського президента і взутті першої леді, в Європі відбувалося геополітичне зрушення, яке повинне нас налякати до смерті. Поки ніхто не звертав особливої ​​уваги, Китай значно розширив свою військову і економічну міць в Східній Європі", - йдеться в матеріалі.

За словами автора, "на кону критично важливий регіон, від якого США залежать в плані торгівлі та геополітичної підтримки і який є буфером, що відділяє одночасно від Росії і Китаю".

Пфайфле підкреслює, що китайці мало що зробили, щоб зупинити хід Північної Кореї у напрямку до атомної ракети. Більш того, вони вже придбали значну частку пакета акцій в грецькому порту Пірей.

"У той час, як ви це читаєте, вони також старанно працюють, щоб отримати активи в Чехії, Угорщині і Польщі, включаючи контракти на будівництво атомних електростанцій", - продовжує експерт.

"Китай наполягає як на контролі капіталу, так і на оперативному контролі", - йдеться в статті. У результаті Китай має повний контроль критично важливих інфраструктур, що дає йому важелі впливу в регіоні, які можна порівняти лише з тими, що мала Москва за часів холодної війни, пише автор.

"Відбувається наступне: Китай використовує геополітичне протистояння між Росією і США, щоб отримати у власність і керувати критично важливими частинами енергетичної інфраструктури. Ця тактика вже дала Китаю "енергетичний пояс", який тягнеться від Балтійського моря до Чорного: під управління Китаю фактично перейшли критично важливі частини інфраструктури Болгарії, Чехії, Польщі, Румунії та Словаччини ", - йдеться в матеріалі.

Наші інтереси: 

Не можна допустити китайського панування у Європі!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Думаю, що Росія допомагає Китаю скуповувати європейські активи. Китай має гроші, Росія - агентуру і доступ до корумпованої верхівки.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Макрон це зрозумів. Зараз він активно просуває міжевропейські промислові «шлюби» (залізниця Alstom+Siemens, кораблебудування Saint-Nazaire+Fincantieri...), бо чигають на них всілякі китайці, корейці й т.п.!!!

Миро Продум каже:
Думаю, що Росія допомагає Китаю скуповувати європейські активи. Китай має гроші, Росія - агентуру і доступ до корумпованої верхівки.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !