Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Континентальний блок: Росія і Китай зміцнюють космічне співробітництво

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Торгівля між двома країнами знаходиться в скрутному становищі. Тому вони переходять до співпраці в сфері високих технологій.

Китай і Росія вирішили об'єднати свої сили в освоєнні космосу, щоб скласти гідну конкуренцію США. Вони підпишуть першу спільну угоду, яка буде діяти з 2018 по 2022 рік. Це перша п'ятирічна угода між двома країнами.

Росія і Китай мають намір співпрацювати в освоєнні космосу. Крім того, угода передбачає дослідження спеціальних матеріалів, об'єднання супутникових систем двох країн, зондування Землі і пошуки уламків космічних кораблів.

Очікується, що документ буде підписаний в жовтні цього року. Дана угода дуже вигідно двом країнам.

В травні 2017 року президент Росії заявив, що зміцнення співробітництва в сфері освоєння космосу необхідне двом країнам. Президент зазначив: «Ми успішно співпрацюємо в сфері освоєння космосу. На даний момент на порядку денному перебуває питання про постачання наших ракетних двигунів Китаю».

«Китай і Росія на даний момент знаходяться в пошуку платформ для взаємного співробітництва, - сказав керівник Школи сходознавства НДУ ВШЕ Олексій Маслов. - На даному етапі російсько-китайських відносин зміцнення торговельних та економічних відносин між країнами недостатньо. Крім того, торгівля між двома країнами знаходиться в скрутному становищі. Тому ми переходимо до співпраці в сфері високих технологій».

Експерт пояснив, що на даний момент Росія поставляє Китаю близько 70% необхідних йому енергоресурсів. Але зараз в Китаї відбуваються глобальні зміни, країна сподівається мінімізувати енергетичну залежність від Росії. Крім того, раніше Росія купувала більшість товарів в Китаї, однак через зростання цін Росії стало невигідно закуповувати китайську продукцію. Тому наші країни повинні знайти нову платформу для співпраці.

На даний момент для Китаю проблема розвитку космосу вкрай актуальна. Вона навіть входить в п'ятірку найважливіших завдань.

Незважаючи на те, що Росія і західні країни протягом 25 років активно співпрацюють в космічній сфері, з об'єктивних причин Росії зараз необхідно шукати нових партнерів - повідомляє китайський сайт  cankaoxiaoxi.com.

Читайте також: Як Росія і Китай воюватимуть проти Америки: головне завдання - знищити супутники.

Наші інтереси: 

Китай і Росія об'єднуються, щоб скласти конкуренцію США.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Багато хто з аналітиків говорив (і досі так вважає), що Китай і Росія не мають підстав для співпраці, адже російська економіка мізерна. Це хибна думка.

Росія любить воювати, але не любить працювати. Натомість Китай любить працювати, але не любить воювати. На цьому і грунтується їхній союз.

Союз Мордору і Гобітанії. Орки і гобіти проти людей і ельфів.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Цитата:
"...совсем уж грустная новость пришла из загнивающей Гейропы, где Европейское космическое агентство и компания Arianespace отказались от дальнейших запусков своих спутников навигационной системы Galileo российскими ракетами «Союз-СТ-Б».

https://zloy-odessit.livejournal.com/2195880.html

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!