Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Континентальний блок: Китай та Німеччина планують розширювати інвестиції

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В четвер Китай заявив про готовність "ширше відкрити двері" для німецького бізнесу, допомогти канцлеру Німеччини Анґелі Меркель, яка зараз перебуває з візитом у Китаї, захистити вільну торгівлю і збалансувати можливі втрати в торгівлі через політику США, повідомляє Reuters.

Німеччина та Китай експортують значну частину продукції і мають торговельний профіцит.

Обидві ці країни стурбувала заява адміністрації Трампа, озвучена в середу, стосовно розслідування можливої шкоди для національної безпеки від імпорту автомобілів, що може означати введення митних тарифів. Це оголошення негативно вплинуло на ціну акцій як європейських, так і азійських автовиробників.

Європейські країни також непокоїть те, що їх експорт може постраждати, якщо Китай дасть вказівку імпортерам купувати більше американських товарів, у відповідь на занепокоєння адміністрації Трампа. Китай уже вказав державним компаніям купувати більше американської сої.

Під час свого 11-го візиту до Китаю, Меркель прагне продемонструвати китайсько-німецьку солідарність з питання ядерної угоди стосовно Ірану і не зашкодити зв’язкам зі своїм стратегічним союзником – США.

Прем’єр-міністр Китаю Лі Кецян, виступаючи перед пресою разом з канцлером Меркель запевнив, що Китай та Німеччина підтримують вільну торгівлю, і наголосив на великому потенціалі співпраці між ними.

В свою чергу, Держсекретар США Майк Помпео провів зустріч з з міністром закордонних справ Китаю Ван Йі. Після зустрічі Помпео запевнив в тому, що торговельні переговори між США та Китаєм тривають у конструктивному руслі.

"Я наголосив на рішучій позиції президента стосовно збалансованих і справедливих відносин в сфері торгівлі та інвестицій, сказав Помпео за результатами зустрічі з Ван Йі. - Ми знаємо, що переговори тривають. Наші команди продовжують співпрацювати з цих важливих питань для обох наших країн".

Наші інтереси: 

Фрау Анґела шукає запасний аеродром.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи