Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Континентальний блок: Меркель полетіла до Китаю дружити проти Трампа

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Канцлер ФРН Ангела Меркель, вже одинадцятий за рахунком раз за час перебування її на посаді глави уряду, вирушила з візитом до Китаю.

До офіційної церемонії зустрічі з військовими почестями вона поснідає зі своїм китайським колегою, прем'єром Держради КНР Лі Кецяном.

«Ми хочемо зміцнити мультилатералізм. І це зіграє свою роль у нашій дискусії», - заявила канцлер напередодні візиту, який відбувається на тлі загострення відносин між США з одного боку та ЄС і Китаєм – з іншого. Обидві країни можуть серйозно постраждати від протекціоністської політики Дональда Трампа.

У Пекіні Меркель проведе переговори з Кецяном, обидва політики візьмуть участь у засіданні органу з німецько-китайського співробітництва. Канцлера супроводжує велика бізнес-делегація.

Також передбачені зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном і керівництвом Всекитайських зборів народних представників.

У п'ятницю німецька урядова делегація відвідає Шеньчжень, де візьме участь у відкритті Інноваційного хаба Німецької торгово-промислової палати, а також побуває на заводі Siemens і китайської компанії-стартапу.

Наші інтереси: 

Санкції США не дають можливостей розслабитись.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи