Важливість: 
3
Німецькі компанії прагнуть розвивати бізнес з Росією за будь-яку ціну

Німецькі компанії натиснули на Меркель і зажадали від неї переконати Трампа вивести ФРН з-під дії нових жорстких антиросійських санкцій: найбільші контракти німецького бізнесу зав'язані на близьких до путінського режиму осіб. 

Аргумент такий: німці не бажають ставати «жертвою погіршення відносин між Москвою і Вашингтоном». Про це пише американська The Wall Street Journal.

Тобто хіматака в Солсбері, загибель MH 17, напад на Україну, анексія Криму, Донбасу і частини Грузії, а також заринові, бункерні, фосфорні та запалювальні бомбардування в Сирії, кібератаки на західні уряди (включаючи німецький) - все це, за логікою німецьких концернів, «особисті проблеми» Трампа і Путіна, Вашингтона і Москви, Конгресу і Дерипаски.

Чи може Німеччина вважатися лідером Європи після того, як вона відмовилася взяти на себе відповідальність за протидію екзистенційній загрозі, яку становить для європейської цивілізації Москва?

Навпаки, саме Берлін протягом усіх цих 4 років послідовно чинив перешкоди для того, щоб зробити політичного ізгоя (Росію) ізгоєм економічним. Були лише поверхневі символічні кроки, покликані «продемонструвати рішучість».

І в той момент, коли сприяння німців є гостро необхідним, ми бачимо, як вони - саме вони - намагаються підірвати міжнародну єдність щодо путінської адміністрації. Адже цілком зрозуміло, що операція по «вирізанню» російських олігархів зі світової економіки виявиться безглуздою, якщо Берлін змусить Трампа піти на поступки.

Залишається лише сподіватися на ту саму жорсткість Трампа щодо РФ, якою він не перестає пишатися. Нещодавно він вигукнув: як Німеччина може допомагати Росії будувати "Північний потік - 2» і при цьому не платити по рахунках за НАТО!

Вашингтону залишиться лише стояти на своєму і, можливо, запропонувати Берліну ексклюзивні економічні переваги.

Наші інтереси: 

Континентальний блок просуває свої інтереси. США і Трамп мають бути непохитними у прийнятих рішеннях.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка