Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Внутрішнє Міжмор’я – українське ядро нового світу, Гартленд постіндустріальної цивілізації

Категорія:

Спецтема:

2018 – це рік етномережі українських демосів. Лише після якісного відпрацювання цієї фази Великого Переходу відбудеться природне формування Зовнішнього Міжмор’я. Україна в ньому відіграватиме роль Гартленда – серцевинної землі, постіндустріального Середзем’я.              

170722-haybude.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Формування постіндустріальної формації у вигляді союзу Міжмор’я – цивілізаційна і геополітична неминучість. Вона може відбутися лише на основі нового світогляду, зокрема, за допомогою оновленої ідеології націоналізму (національного солідаризму, консерватизму, традиціоналізму, республіканізму).

Сучасні індустріальні держави, в тому числі європейські, основані на ідеології етатизму, тому засадничо неспроможні до творення Міжмор’я, навіть за енергійної підтримки і тиску з боку США.

Чому пробуксовує міждержавний проект Міжмор’я

Єдиний спосіб здійснення цивілізаційного переходу полягає в активізації громадянського суспільства країн Нової Європи. Це передбачає інтенсивний міжнаціональний діалог українців з поляками, литовцями та іншими народами Центрально-Східної Європи.

Але для того, щоб українська ідея постіндустріального переходу була сприйнятою, самі українці повинні показати приклад постіндустріальної самоорганізації. Цю першу фазу поширення ідеї Міжмор’я ми позначаємо терміном «Внутрішнє Міжмор’я».

Практичний сенс цієї фази полягає в тому, що українці формують мережу демосів, застосовуючи для цього вже наявні ідеологічні, організаційні і технологічні напрацювання. Створивши український сегмент Міжмор’я, ми й самі краще зрозуміємо, що робимо, і зможемо переконати інші народи власним позитивним прикладом. У цій справі ключова роль належатиме демосам, сформованим українцями у країнах Нової Європи. Хто краще донесе ідею постіндустріального Міжмор’я до поляків і литовців, ніж українські громади в цих країнах? Адже вони інтегровані у місцеву культуру, володіють місцевою мовою, мають усталені соціальні зв’язки з корінним населенням.

Внутрішнє Міжмор’я – це творення Міжмор’я серед українців як в Україні, так і в цілому світі. Досвід останніх двох років показав, що саме українці найбільше спроможні до сприйняття ідей міжформаційного переходу. І це природно, адже український народ веде війну з Росією за свою незалежність, а війна є великим прискорювачем перетворень.

Врешті-решт, ідея Великого Переходу і творення цивілізації Золотої Ери – це передусім українська ідея. Вона сформульована українською мовою, відповідає українській традиції і українській ментальності, тому викликає найбільший резонанс саме серед українців.

2018 рік – це рік Внутрішнього Міжмор’я, рік етномережі українських демосів. Лише після якісного відпрацювання цієї фази відбудеться природне формування Зовнішнього Міжмор’я, в якому Україна відіграватиме роль Гартленду – серцевинної землі, постіндустріального Середзем’я.  

Наші інтереси: 

Творимо новий світ у правильній послідовності. "Крок за кроком просування збираємо!"

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи