Важливість: 
5
В Ужгороді проведено перший семінар з алхімії - про перехід на живу їжу і загальне оздоровлення

Коли людина переходить на природне харчування, то отримує 2 основні ресурси для самореалізації: надздоров’я і час. Важливо одразу почати правильно використовувати ці найцінніші ресурси у правильному напрямі - для постійного вдосконалення себе і навколишнього світу.

170801-myhayloharachko.jpg

Ведучий семінару - Михайло Харачко
Ведучий семінару - Михайло Харачко

Ми вже знаємо, що алхімія - шлях самовдосконалення від "людини звичайної" до "людини-гравця". Середньостатистична людина сучасного індустріального суспільства повністю залежна від поточної системи. Натомість "людина-гравець" нової постіндустріальної епохи - це особистість, яка сприймає життя за цікаву творчу гру з ясною метою.

Мета полягає у реалізації свого величезного творчого потенціалу, набуття свободи у всіх аспектах - харчовому, економічному, політичному, інформаційному, світоглядному. Людина-гравець сміливо рухається шляхом вдосконалення себе і навколишнього світу, впевнено розвиває в собі магічні здібності, надзвичайні можливості і ясно бачить можливість набуття безсмертя в близькому майбутньому.

Тема: природнє харчування. Чому саме з неї?

Людина в житті витрачає до 80% (!!!) свого часу, за винятком частини сну, на їжу. Сюди входить час на вимушене заробляння коштів нудною роботою на продукти, кухонне обладнання (спец. меблі, плити, енергоносії на приготування, посуд, кухонні електроприлади тощо), купівля, приготування, поїдання, прибирання, обов’язковий "відпочинок" після вареної їжі, лікування наслідків від неї і так далі. Цей список можна ще продовжувати. Це "робота на унітаз" у прямому сенсі.

Коли людина переходить на природне харчування, то отримує 2 основні ресурси для самореалізації:

1. Надздоров’я - це основний ресурс для творення реальності.

2. Час. Важливо одразу почати правильно використовувати цей найцінніший ресурс у правильному напрямі - постійному вдосконаленні себе і навколишнього світу.

Саме тому природне харчування обрано тим трампліном, яка допомагає людині звільнити свідомість і почати мислити поза межами сучасної системи.

Крім харчування, у відеозаписі також висвітлені теми паралельного суспільства і структури організації демосів.

 

 

Audio iconАудіозапис семінару

Наші інтереси: 

Збільшуємо кількість вільних людей, разом творимо постіндустріальне суспільство.

Гравець: 
Михайло Харачко
 
Форум Підтримати сайт Довідка