Важливість: 
4
Уляна Супрун розповіла про переваги інтервального голодування

Практика голодування, завдяки якому організм очищається від шлаків і яка здобула наукове підтвердження та Нобелівську премію з медицини, може бути корисною не лише протягом одного дня на рік, під час посту. 

Про це у Фейсбуці повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

За її словами, білки, які неправильно “згорнуті”, старі органели, віруси та бактерії, які могли поглинути клітини імунної системи, потрапляють в лізосоми і піддаються знищенню. Цей процес називається автофагія — тобто “самопоїдання”.

Автофагія відбувається в тілі постійно, але мляво, й активує її низка чинників, з-поміж яких — голодування, обмеження калорій та фізичні навантаження.

Окрім того, автофагія та голод, який її запускає, виявилися ефективними в полегшенні хвороб, пов’язаних із запаленням, серцево-судинних, нейродегенеративних і метаболічних хвороб, ожиріння та раку, сповільнення старіння та подовження тривалості життя.

Автофагія допомагає знищувати мієлоїдні бляшки в нейронах при хворобі Альцгеймера. Періоди голодування допомагають нормалізувати вагу та баланс холестерину.

Обмеження калорій — це модна та науково обґрунтована дієта. Для найкращого запуску автофагії голодування має тривати впродовж 18-24 годин. Тобто для “очищення клітин від шлаків” слід робити розвантажувальний день або пропускати вечерю і сніданок. Можна їсти лише в певний період дня: наприклад, з 11 години до 18-ої.

Докладніше у статті Античне харчування – постіндустріальний тренд, рух до омолодження і безсмертя

 

Наші інтереси: 

Повертаємось до арійської традиції правильного харчування. 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка