Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українці створили онлайн платформу Stock-Factory, що допоможе мінімізувати утворення відходів

Українці створили онлайн платформу, що допоможе мінімізувати утворення відходів. Йдеться про команду Hurricane, котра зайняла друге місце на нашому хакатоні Circular Economy Hackathon з проектом Stock-Factory. 

Платформа допомагає оперативно продавати або передавати на благодійність якісні товари, строк придатності яких наближається до завершення або такі продукти, що є проблемними через пошкодження пакування чи інші незначні дефекти, котрі не впливають на їх якість і безпечність.

Це допоможе скоротити обсяги списання й невиправданої утилізації якісних товарів в торговельних мережах та оптимізувати товарну логістику, скорочуючи таким чином вуглецевий слід та кількість відходів. Максимізовуючи цінність товарів та використаних на них ресурсів, даний проект повністю відповідає цінностям кругової економіки.

Члени команди кажуть: «Ми віримо у те, що кожен продукт створюється з унікальною місією. Та деякі з них знищуються на півдорозі. Stock-Factory допомагає їм виконати свою місію».

Hurricane підрахували, що якщо хоча б половина списаних товарів перерозподілялася через Stock-Factory, то мережі могли б скоротити свої затрати на управління «проблемними» позиціями на 42% (за рахунок зниження витрат на зберігання й утилізацію).

Нещодавно команда також перемогла в одній із номінацій на конкурсі Climate Launchpad в Единбурзі. Вітаємо з подвійним успіхом!

Звертаємося до торговельних мереж з проханням звернути увагу на проект. 

Сільпо, METRO Cash & Carry Ukraine, NOVUS, Ашан, Goodwine, АТБ-Маркет, BILLA Україна, Велика Кишеня, Фуршет - Furshet, Таврия В, VARUS, PROSTOR, Watsons, Космо – долучайтесь. Це абсолютний win-win для усіх.

Спробуйте Stock-Factory !

Нагадаємо, щороку у світі викидається 1.3 млрд тон їжі на суму більше 1 трлн євро. 

Джерело

Наші інтереси: 

Ініціативи українців. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи