Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп обіцяє «Федеральну дію» проти упереджених мейнстрімних медіа

Президент США Дональд Трамп пообіцяв запустити федеральне розслідування щодо “змови” між демократами та упередженими анти-трапівськими  мейстримними засобами масової інформації.

"Це дійсно неймовіро, що таке шоу, як Saturday Night Live, несмішно /неталановито витрачають весь свій час на стукання по тій самій особі (по мені), знову і знову, без якоїсь згадки про "іншу сторону". Як реклама без наслідків. Те ж саме з Late Night Shows…… ”, - написав Трамп в своєму Твітері у неділю.

Infowars.com цитує ще один Твітер Трампа: “Чи повинні Федеральна виборча комісія та / або Федеральна комісія з комунікацій розглянути це? Вірогідно, тут є змова з демократами і, звичайно, тут є Росія! Таке одностороннє висвітлення у ЗМІ, більшість з яких - Fake News. Важко повірити, що я виграв і перемагаю. Рейтинг схвалення 52%, 93% - республіканців. Вибачте! #MAGA ".

Хоча “Saturday Night Live” є пародійним шоу, воно часто і непропорційно знущається над Трампом і консерваторами з жалюгідно-примітивними жартами і піднімає моменти, про які розповідають демократи".

Тим не менш воно висуває на перший план більшу проблему мейнстрімних медіа, які жваво підтримують демократів і демонізують Трампа за будь-якї нагоди.

Трамп, ймовірно, згадав Федеральну комісію з комунікацій у зв'язку з доктриною справедливості, яке вже не регулюєновини, як то вимагається, щоб інформаційні канали надавали рівне висвітлення обом сторонам політичного питання.

Трамп виступив проти онлайн-цензури після того, як у березні минулого року компанія Big Tech забанила Алекса Джонса (відомого американського радіо-ведучого, прихильника "старого американського консерватизма" - прим. О.К.) через координовану соціальну мережу.

"Я не буду згадувати імена, але коли вони беруть і усувають певних людей з Twitter або Facebook, вони приймають таке рішення, що дійсно небезпечно, тому що завтра це можете бути ви", сказав Трамп агенству Reuters.

Переклад статті "Trump Promises ‘Federal Action’ Against Biased Mainstream Media" мій, О.К.

Наші інтереси: 

Приклад правого політика, який попри шквал цькування продажними ЗМІ робить свою справу і має високий рівень підтримки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...