Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Інформаційна війна американських ЗМІ проти Дональда Трампа

Системні ЗМІ півтора року займалися цькуванням, висміюванням і демонізацією Дональда Трампа, створюючи йому образ в діапазоні від пришелепкуватого клоуна до кровожерливого нациста. В цій кампанії широко використовувалися фотографії, спеціально зроблені так, щоб викликати відразу до кандидата в президенти США.


На зустрічі, що відбулася 21 листопада 2015 року в Trump Tower у Нью-Йорку, великі продюсери і відомі журналісти американських телеканалів, друкованих та онлайн-видань збиралися обговорити можливості щодо висвітлення діяльності майбутньої адміністрації Білого дому, проте обраний президент назвав присутніх «зборищем брехунів» і «представниками нечесних медіа, які вивертають усе навиворіт». 

Особливо сильно від обраного президента дісталося представникам великих телевізійних мереж, які критикували його під час передвиборної гонки. Трамп зізнався в почутті відрази до CNN, заявивши, що там працюють тільки брехуни, а главі компанії повинно бути соромно за їхню роботу. Під запеклу критику потрапили і дві журналістки NBC, одна з яких перебувала в тому ж приміщенні.

Щоб переконатися в справедливості слів Трампа, досить подивитися на його звичайну фотографію і фотографії, які розповсюджувалися в ЗМІ, Інтернеті та соціальних мережах.Наші інтереси: 

Розуміти, що таке ліберальні засоби масової дезінформації. Важливо, що Трамп відверто висловив свою думку про них і закликав припиняти це неподобство.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Юр Цікавий.
0
Ще не підтримано

Десь чув, що Юлій Цезар до отримання влади тренував перед дзеркалом тупий вираз обличчя.
Не знаю напевно, чи це правда, але проблема, здається, давня.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Релігійна потреба сама по собі глибоко закладена в душі людини, але вибір певної релігії є результат виховання. Натомість політична думка маси є тільки результатом обробки її душі і її розуму - обробки, яка часто ведеться з абсолютно неймовірною наполегливістю.
 
Найбільша частина політичного виховання, яке в цьому випадку дуже добре позначається словом пропаганда, падає на пресу".

***
"Роль преси переоцінити неможливо. Адже саме на пресу випадає продовження виховання людей вже в зрілому віці".

***
"Глибокі інтереси народу і держави вимагають недопущення того, щоб народні маси потрапляли в руки поганих, неосвічених і просто ганебних «вихователів». Обов'язком держави було б взяти на себе контроль за цим вихованням і систематично боротися проти зловживань преси. Держава повинна стежити особливо уважно за газетами, бо вплив газет на людей є найсильнішим і глибоким, хоча б через те, що газети говорять з читачем день у день. Саме рівномірність пропаганди і постійне повторення одного і того ж надають винятковий вплив на читача. Ось чому в цій області більш ніж в будь-якій іншій держава мала б право застосувати абсолютно всі засоби, що ведуть до мети. Ніякі крики щодо так званої свободи преси не повинні були б зупиняти державу, яка просто зобов'язана забезпечити нації таку необхідну їй здорову розумову їжу. Здорова держава у що б то не стало повинна взяти в свої руки це знаряддя народного виховання і по-справжньому поставити пресу на службу своїй нації".

Адольф Гітлер, "Моя боротьба".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Трампа не підтримав жоден крупний в США засіб масової інформації. З переліку, що налічує 185 найбільших американських друкованих ЗМІ, Трампа підтримали тільки 5. Джерело, 33:00

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Юр Цікавий.
0
Ще не підтримано

Десь чув, що Юлій Цезар до отримання влади тренував перед дзеркалом тупий вираз обличчя.
Не знаю напевно, чи це правда, але проблема, здається, давня.

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Donald Trump and Vladimir Putin ready to hold summit following historic phone call

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/01/28/donald-trump-vladimir-putin-hold-historic-telephone-call/

Хай Буде!