Важливість: 
2
Інформаційна війна американських ЗМІ проти Дональда Трампа

Системні ЗМІ півтора року займалися цькуванням, висміюванням і демонізацією Дональда Трампа, створюючи йому образ в діапазоні від пришелепкуватого клоуна до кровожерливого нациста. В цій кампанії широко використовувалися фотографії, спеціально зроблені так, щоб викликати відразу до кандидата в президенти США.


На зустрічі, що відбулася 21 листопада 2015 року в Trump Tower у Нью-Йорку, великі продюсери і відомі журналісти американських телеканалів, друкованих та онлайн-видань збиралися обговорити можливості щодо висвітлення діяльності майбутньої адміністрації Білого дому, проте обраний президент назвав присутніх «зборищем брехунів» і «представниками нечесних медіа, які вивертають усе навиворіт». 

Особливо сильно від обраного президента дісталося представникам великих телевізійних мереж, які критикували його під час передвиборної гонки. Трамп зізнався в почутті відрази до CNN, заявивши, що там працюють тільки брехуни, а главі компанії повинно бути соромно за їхню роботу. Під запеклу критику потрапили і дві журналістки NBC, одна з яких перебувала в тому ж приміщенні.

Щоб переконатися в справедливості слів Трампа, досить подивитися на його звичайну фотографію і фотографії, які розповсюджувалися в ЗМІ, Інтернеті та соціальних мережах.Наші інтереси: 

Розуміти, що таке ліберальні засоби масової дезінформації. Важливо, що Трамп відверто висловив свою думку про них і закликав припиняти це неподобство.

Гравець: 
Володимир Федько
 
Форум Підтримати сайт Довідка