Важливість: 
2

Категорія:

Трамп розкритикував американські ЗМІ, назвавши журналістів зборищем брехунів

На зустрічі, що відбулася 21 листопада в Trump Tower у Нью-Йорку, великі продюсери і відомі журналісти американських телеканалів, друкованих та онлайн-видань збиралися обговорити можливості щодо висвітлення діяльності майбутньої адміністрації Білого дому, проте обраний президент вирішив влаштувати їм прочухана. 

161204tramp.jpg

Дональд Трамп і журналісти
Дональд Трамп і журналісти

Про це повідомляє New York Post

За умовами зустрічі, її подробиці не повинні були бути оприлюднені, але деякі джерела, на які посилається New York Post, повідомляють, що Трамп назвав присутніх "зборищем брехунів" і "представниками нечесних медіа, які вивертають усе навиворіт". 

Особливо сильно від обраного президента дісталося представникам великих телевізійних мереж, які критикували його під час передвиборної гонки. Трамп зізнався в почутті відрази до CNN, заявивши, що там працюють тільки брехуни, а главі компанії повинно бути соромно за їхню роботу. Під запеклу критику потрапили і дві журналістки NBC, одна з яких перебувала в тому ж приміщенні.

Між тим, як заявила за підсумками заходу прес-секретар Трампа Кілліан Конвей, "усе пройшло відмінно".

Нагадаємо, що системні ЗМІ півтора року займалися цькуванням, висміюванням і демонізацією Дональда Трампа, створюючи йому образ в діапазоні від пришелепкуватого клоуна до кровожерливого нациста. Тож природно, що він їх присоромив за непрофесійність, адже чорний піар і журналістика - це протилежні речі. 

Докладніше у статтях:

Наші інтереси: 

Розуміти, що таке ліберальні засоби масової дезінформації. Важливо, що Трамп відверто висловив свою думку про них і закликав припиняти це неподобство. 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка