Lithuanian translation unavailable for Інформаційна війна американських ЗМІ проти Дональда Трампа.

Comments

Володимир Федько's picture

"Релігійна потреба сама по собі глибоко закладена в душі людини, але вибір певної релігії є результат виховання. Натомість політична думка маси є тільки результатом обробки її душі і її розуму - обробки, яка часто ведеться з абсолютно неймовірною наполегливістю.
 
Найбільша частина політичного виховання, яке в цьому випадку дуже добре позначається словом пропаганда, падає на пресу".

***
"Роль преси переоцінити неможливо. Адже саме на пресу випадає продовження виховання людей вже в зрілому віці".

***
"Глибокі інтереси народу і держави вимагають недопущення того, щоб народні маси потрапляли в руки поганих, неосвічених і просто ганебних «вихователів». Обов'язком держави було б взяти на себе контроль за цим вихованням і систематично боротися проти зловживань преси. Держава повинна стежити особливо уважно за газетами, бо вплив газет на людей є найсильнішим і глибоким, хоча б через те, що газети говорять з читачем день у день. Саме рівномірність пропаганди і постійне повторення одного і того ж надають винятковий вплив на читача. Ось чому в цій області більш ніж в будь-якій іншій держава мала б право застосувати абсолютно всі засоби, що ведуть до мети. Ніякі крики щодо так званої свободи преси не повинні були б зупиняти державу, яка просто зобов'язана забезпечити нації таку необхідну їй здорову розумову їжу. Здорова держава у що б то не стало повинна взяти в свої руки це знаряддя народного виховання і по-справжньому поставити пресу на службу своїй нації".

Адольф Гітлер, "Моя боротьба".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Миро Продум's picture

Трампа не підтримав жоден крупний в США засіб масової інформації. З переліку, що налічує 185 найбільших американських друкованих ЗМІ, Трампа підтримали тільки 5. Джерело, 33:00

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Юр Цікавий's picture

Десь чув, що Юлій Цезар до отримання влади тренував перед дзеркалом тупий вираз обличчя.
Не знаю напевно, чи це правда, але проблема, здається, давня.

Василь Федорiв's picture

Donald Trump and Vladimir Putin ready to hold summit following historic phone call

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/01/28/donald-trump-vladimir-putin-hold-historic-telephone-call/

Хай Буде!