Важливість: 
3
Трамп відкинув звинувачення 350 американських ЗМІ

Президент США Дональд Трамп прокоментував кампанію провідних американських ЗМІ проти нападок американського лідера на пресу. За словами Трампа, медіа, які розповсюджують, як він каже, фейкові новини, є "опозиційною партією".

"Це дуже погано для нашої країни, але ми перемагаємо", - написав президент США в Twitter.

 

 

Потім він розкритикував газету Boston Globe, яка і запустила цю кампанію. Трамп нагадав, що The Boston Globe була продана "New Tork Times, яка розоряється, за $1,3 млрд (плюс $800 млн втрат і інвестицій), а потім була продана за $1".

"Тепер Globe в змові з іншими газетами щодо вільної преси. Доведіть це", - написав Трамп.

 

 

Насправді The Boston Globe була продана NYT в 1993 році за $1,1 млрд, а в 2013 році нью-йоркське видання продало бостонську газету власнику футбольного клубу Ліверпуль Джону Уїлльяму Генрі II.

"Немає нічого, чого я хотів би більше для нашої країни, ніж свобода преси. Факт в тому, що преса і так вільна писати і говорити, що хоче, але більша частина того, що вона повідомляє, це фейкові новини, просування політичного порядку або просто спроби образити людей. Чесність переможе ", - додав Трамп.

 

 

Довідка:

Кампанію за свободу преси під назвою Журналісти не вороги Boston Globe почала минулого тижня. Станом на 16 серпня бостонське видання підтримали понад 350 великих і невеликих видань в США.

Наші інтереси: 

Чесність перемагає.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка