Важливість: 
3
Трамп оголосив рейтинг фейкових новин про нього

На думку президента США 2017 рік виявився роком постійної упередженості.  

Президент США Дональд Трамп оголосив переможця у конкурсі "премії за фейкові новини", яку сам і придумав у листопаді 2017 року.

"2017 рік виявився роком постійної упередженості, необ'єктивного інформаційного порядку і навіть відверто фейкових новин. Дослідження продемонстрували, що понад 90 відсотків тієї уваги, яка приділялася президенту Трампу в ЗМІ, була негативною", - написав Трамп в Twitter.

У списку Республіканської партії твердження американських ЗМІ, після яких йдуть спростування.

1. The New York Times. Їх колумніст, лауреат Нобелівської премії з економіки Пол Кругман незабаром після обрання республіканця главою держави, написав, що "ринки ніколи не відновляться" через викликане цими подіями різке падіння.

2. ABC. Журналіст Брайан Росс оприлюднив "невдалу", з точки зору Трампа, новину про його зв'язки з Росією.

3. CNN. Компанія "помилково" повідомила, що американський президент і його син Дональд Трамп-молодший під час передвиборної компанії мали доступ до документів Національного комітету Демократичної партії, що потрапили в результаті діяльності хакерів у розпорядження WikiLeaks.

4. Time, за повідомлення про видалення бюста Мартіна Лютера Кінга з овального кабінету за наказом Трампа.

5. The Washington Post, за повідомлення про порожню залу на зустрічі Трампа з прихильниками у Флориді.

6. CNN, який змонтував відео з участю Трампа і прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе, на якому здавалося, ніби американський президент незграбно перегодував рибу в ставку.

7. CNN, за новину про зустріч колишнього помічника президента з комунікацій Ентоні Скарамуччі з громадянином Росії.

8. Newsweek, за інформацію, що дружина польського президента Агата Корнхаузер-Дуда не потиснула Трампу руку при зустрічі.

9. CNN, за повідомлення, що колишній директор ФБР Джеймс Комі оскаржить заяву Трампа про те, що той не фігурує в жодному розслідуванні.

10. The New York Times, за новину, що адміністрація Трампа приховала доповідь про стан клімату.

Як пише Deutsche Welle, незабаром після публікації сторінка з рейтингом певний час не відкривалася, при цьому на екрані з'являвся напис, що системні адміністратори працюють над тим, щоб відновити її. 

 

Наші інтереси: 

Бути неупередженими.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка