Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Фейкові медіа показують лише погане, – Трамп ще раз прокоментував фото із Меркель на саміті G7

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп прокоментував "головне фото саміту Великої сімки", на якому канцлерка Німеччини Ангела Меркель із суворим виразом обличчя стоїть над американським лідером і щось йому пояснює. Трамп заявив, що у нього чудові стосунки з Меркель і звинуватив "фейкові новинні медіа" у тому, що вони показують лише погані фотографії. 

"Фейкові новинні медіа показують погані фотографії (які передбачають гнів) переговорів про угоду - де я прошу про речі, про які жоден інший американський президент не попросить!", - написав Трамп у Twitter.

Американський президент додав кілька фото тієї ж зустрічі - на них Меркель та інші лідери країн "Великої сімки" посміхаються під час переговорів з Трампом. 

 

 

У наступному твіті голова Білого дому спростував повідомлення ЗМІ про те, що він не знайшов спільної мови з іншими учасниками саміту G7.

"Фейкові новинні медіа заявили, що я не знайшов спільної мови з іншими лідерами на саміті G7 у Канаді. Вони ще раз неправі!", - написав Трамп, додавши його спільні фото з політиками. 

 

 

 

Наші інтереси: 

Фейкові новини і фейкові ЗМІ роблять політику. Важливо мати повну картину, щоб робити вірні висновки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Дякую, Оксано:

"Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама" (Народний оглядач).

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !