Важливість: 
3
Посольство США в РФ наголосило, що не визнає Крим російським

Сполучені Штати не визнають Крим російським, півострів має контролюватися українською владою. Про це повідомили у посольстві США у Росії, передає "Интерфакс". 

Посольство просили прокоментувати інформацію ЗМІ щодо висловлювання президента США Дональда Трампа про те, що окупований Крим належить Росії.

"Як ми вже говорили багато разів: Крим - це частина України, і введені нами через Крим санкції залишаться чинними доти, доки Росія не поверне Україні контроль над півостровом", - заявив прес-секретар посольства. 

Нагадаємо, за інформацією видання BuzzFeed, під час зустрічі лідерів "Великої сімки" в Канаді президент США Дональд Трамп заявив, що окупований Крим є російським. Зазначається, що він висловив таку думку під час закритої вечері з лідерами G7. Трамп начебто пов'язав це з тим, що більшість населення Криму розмовляє російською мовою.

В ході традиційного брифінгу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що нічого не знає про подібні коментарі Трампа. За її словами, вона не була присутня на приватних розмовах Трампа з іншими учасниками саміту G7, а тому не володіє подібною інформацією. 

Наші інтереси: 

Політика США щодо Криму незмінна.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка