Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Посольство США в РФ наголосило, що не визнає Крим російським

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сполучені Штати не визнають Крим російським, півострів має контролюватися українською владою. Про це повідомили у посольстві США у Росії, передає "Интерфакс". 

Посольство просили прокоментувати інформацію ЗМІ щодо висловлювання президента США Дональда Трампа про те, що окупований Крим належить Росії.

"Як ми вже говорили багато разів: Крим - це частина України, і введені нами через Крим санкції залишаться чинними доти, доки Росія не поверне Україні контроль над півостровом", - заявив прес-секретар посольства. 

Нагадаємо, за інформацією видання BuzzFeed, під час зустрічі лідерів "Великої сімки" в Канаді президент США Дональд Трамп заявив, що окупований Крим є російським. Зазначається, що він висловив таку думку під час закритої вечері з лідерами G7. Трамп начебто пов'язав це з тим, що більшість населення Криму розмовляє російською мовою.

В ході традиційного брифінгу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що нічого не знає про подібні коментарі Трампа. За її словами, вона не була присутня на приватних розмовах Трампа з іншими учасниками саміту G7, а тому не володіє подібною інформацією. 

Наші інтереси: 

Політика США щодо Криму незмінна.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Росія поширює дезинформацію!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Маціон.

BuzzFeed - це відверта жовта преса, 99% контенту BuzzFeed - це вигадані маркетологами "новини" і "факти", які мають забезпечувати виданню велику кількість переглядів. У "новинах" BuzzFeed ніколи не було, тай не повинно бути правди. Всі "новини" BuzzFeed навіть не вигадуються, а розраховуються на підставі знання про поточні ходові тренди та про особливості масової психології.
Більше про фейк ТАСС можна прочитати тут: https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/tramp-priznal-kryim-rossijskim-ili-istoriya-odnogo-fejka.htm

Звабити багатьох з отари - ось твоє завдання.

Зображення користувача Володимир Федько.

Дякую, друже Ігоре, за розслідування!
Рекомендую всім прочитати за посиланням!

Цитата:
Другими словами, когда я вижу, что автор ссылаетя на BuzzFeed. как на первоисточник - то ни к чему кроме как к фекалиям на вентилятор я не готовлюсь. Как и конкретно в данном случае с фейком от ТАСС.

Хотя? Ну чего можно ожидать от издания по сравнению с которым BuzzFeed не такой уж и желтушный...

https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/tramp-priznal-kryim-rossijskim-ili-istoriya-odnogo-fejka.htm

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!