Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

Посольство США в РФ наголосило, що не визнає Крим російським

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сполучені Штати не визнають Крим російським, півострів має контролюватися українською владою. Про це повідомили у посольстві США у Росії, передає "Интерфакс". 

Посольство просили прокоментувати інформацію ЗМІ щодо висловлювання президента США Дональда Трампа про те, що окупований Крим належить Росії.

"Як ми вже говорили багато разів: Крим - це частина України, і введені нами через Крим санкції залишаться чинними доти, доки Росія не поверне Україні контроль над півостровом", - заявив прес-секретар посольства. 

Нагадаємо, за інформацією видання BuzzFeed, під час зустрічі лідерів "Великої сімки" в Канаді президент США Дональд Трамп заявив, що окупований Крим є російським. Зазначається, що він висловив таку думку під час закритої вечері з лідерами G7. Трамп начебто пов'язав це з тим, що більшість населення Криму розмовляє російською мовою.

В ході традиційного брифінгу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що нічого не знає про подібні коментарі Трампа. За її словами, вона не була присутня на приватних розмовах Трампа з іншими учасниками саміту G7, а тому не володіє подібною інформацією. 

Наші інтереси: 

Політика США щодо Криму незмінна.

Підписуюсь на новини

Comments

Володимир Федько's picture

Росія поширює дезинформацію!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Маціон's picture

BuzzFeed - це відверта жовта преса, 99% контенту BuzzFeed - це вигадані маркетологами "новини" і "факти", які мають забезпечувати виданню велику кількість переглядів. У "новинах" BuzzFeed ніколи не було, тай не повинно бути правди. Всі "новини" BuzzFeed навіть не вигадуються, а розраховуються на підставі знання про поточні ходові тренди та про особливості масової психології.
Більше про фейк ТАСС можна прочитати тут: https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/tramp-priznal-kryim-rossijskim-ili-istoriya-odnogo-fejka.htm

Звабити багатьох з отари - ось твоє завдання.

Володимир Федько's picture

Дякую, друже Ігоре, за розслідування!
Рекомендую всім прочитати за посиланням!

Quote:
Другими словами, когда я вижу, что автор ссылаетя на BuzzFeed. как на первоисточник - то ни к чему кроме как к фекалиям на вентилятор я не готовлюсь. Как и конкретно в данном случае с фейком от ТАСС.

Хотя? Ну чего можно ожидать от издания по сравнению с которым BuzzFeed не такой уж и желтушный...

https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/tramp-priznal-kryim-rossijskim-ili-istoriya-odnogo-fejka.htm

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!