Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп – Путіну: «Не були б ви такі люб’язні – піти геть з України? Просто звалити»

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Ми повинні привчитися дивитися на дії, а не битися в істериці над словами. Жодні компліменти на адресу Путіна від Трампа не заважають нарощувати США антиросійський список санкцій і антиросійський бюджет НАТО.

Поки українські журналісти, експерти та блогери множать трагедії з приводу слів Трампа про «російський Крим, оскільки там всі говорять по-російськи», я просто подивився фрагмент ексклюзивного інтерв’ю Трампа з Бретом Байєром телеканалу FoxNews – з його прямою мовою на адресу Путіна. І я б не назвав це «ознакою кардинально зміненої політики США» – Трамп пройшовся по Путіну буденно-жорстко, акцентуючи на вигоді передусім для США.

За будь-якими, навіть найбільш компліментарними, найбільш нереально улесливими словами Трампа стоять завжди вкрай жорсткі і незручні для Путіна реалії.

«Якби Володимир Путін сидів зі мною за столом замість одного з решти [представників G7], і ми б вечеряли в Канаді, я б йому сказав: «Зробіть мені послугу. Ви можете забратися з Сирії? Зробіть мені послугу. Ви можете забратися з України? Забирайтеся з України. Вас там не повинно бути. Просто зробіть це». Я думаю, у нас хороші з ним стосунки були б».

Зауважте, Трампа абсолютно не бентежить, що в одному спічі він розповідає, який гарний хлопець Путін і які з ним хороші стосунки, – і прямим текстом посилає того ж Путіна нах. Але чемно: «Вуд ю ду мі е фейвор – гет аут оф Юкрейн? Джаст ду іт» – «Не були б ви такі люб’язні – піти геть з України? Просто звалити».

Ми повинні привчитися дивитися на дії, а не битися в істериці над словами. Жодні компліменти на адресу Путіна від Трампа не заважають нарощувати США антиросійський список санкцій і антиросійський бюджет НАТО. І жодні компліменти Меркель на адресу України не заважають їй торгувати з Росією, підтримувати запуск «Північних потоків» і насилу відривати від серця 1% ВВП на оборону, тоді як Трамп з часів передвиборної кампанії вимагає хоча б 2% для всіх країн НАТО

Тому Трамп може як завгодно полірувати лисину Путіну, хоч на ручках підсаджувати на трибуну і ніжно годувати з ложечки (а Донні може – він ще й не те може). Поки під капцем санкцій тихо попискують російські олігархи, поки американські морпіхи дружелюбно посміхаються знервованим «Іскандерам» з морських кордонів Норвегії, а спецназ США обживається в Балтії і Польщі, консультуючи по ходу справи Україну щодо «Джавелінів» – нас не повинні дезорієнтувати жодні компліменти Путіну і Росії.

Олексій Голобуцький

Джерело

Наші інтереси: 

Розрізняємо правду і обман, стежимо за словами і діями.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Дуже гарна порада!

Цитата:
Ми повинні привчитися дивитися на дії, а не битися в істериці над словами.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Згадав Шолома Алейхема:
"Сара деликатно намекнула собаке, поленом по голове, чтобы та вышла из комнаты" (ориг. рос.)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Його зять є членом найбільш радикальної сіоністської організації Хаббат, а його донька прийняла іудаїзм.

ВС

Зображення користувача Миро Продум.

Це вимушена жертва. Без цього Трамп не переміг би. Інакше б його давно звинуватили в антисемітизмі.

Наявність такого зятя і дочки дали йому "індульгенцію" для просування своєї політики. Це права політика - націоналізм білих людей.

Вона проявиться на другому терміні його президентства.

Володимир Самотий каже:
Його зять є членом найбільш радикальної сіоністської організації Хаббат, а його донька прийняла іудаїзм.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Але як ми знаємо, - це антитеза аріянству...

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Сергій Стецько.

Чудова і потрібна тема.
Всі пробують розібратися з діями Трампа і хто ж він насправді.
Є таке сучасно-модне слово - "тролинг", "тролити"...

Нам здається, що політика Дональда Трампа, особливо щодо путіна і особливо, щодо старенької Європи (особливо фрау Меркель та мсьє Макрона) - це тролинг вищого гатунку, вищого пілотажу.

Давайте згадаємо:

1. НАТО створювалося Америкою для того, щоб зупинити кровопролитні війни в Європі. Бо після Другої Світової, стало всім зрозуміло, що це безумство. Але ж саме Європа самознищувала себе віками воюючи.

2. Трамп отримав президенство ой як нелегко. А наслідки дій Обами і всяких меркельш та оландів - просто мали жахливі наслідки для всіх. І в першу чергу жертв агресії - Молдова, Грузія, Таджикістан, Вірменія, Азербайджан, Карабах, Сирія, і наша Україна. Як розгрібати все це? Трамп робить це послідовно, мудро, твердо. Хоча інколи грає роль простака і позера...

3. Саме дії путіна і підкуп всього світу його злочинним угруповуванням поставило світ на грань чергової війни світової. Разом з тим це ОЗУ володіє ядекрною іржавою зброєю. Що далі, як діяти...

4. Трамп відверто тролить G7 щодо "любові" меркельш і інших макронів щодо друга владіміра. Він каже, якщо ви так його любите, то давайте його запросимо в G8, буде весело. Саме істерика з боку меркельш показує істинну суть питання. Не хочуть вони владіміра бачити у вісімці.

5. Крим - зрозуміло, що він є українським. Трамп як бізнесмен в політиці, розуміє, що дав слово - тримай, бо в бізнесі ти будеш просто гівн...м (даруйте за нашу французьку). В політиці таким г... є саме друг владімір.
Але Трамп всім говорить - Україна, якщо Крим ваш, то чому він розмовляє російською. Росія - якщо Крим ваш, то чого ви брали його зброєю, а якщо там розмовляють російською, то тоді США - це Англія. Ну і так далі - на нашу думку - це тролинг вищого гатунку.

Та найголовніше полягає ось у чому!

Трамп кожним своїм кроком щодо росії, наближає її розпад на багато національних держав. Можливо він сам цього до кінця не усвідомлює. Але логіка історії така, що саме так все і відбувається.
Трамп і його політика - це лише каталізатор подій і процесів.

Цей наш висновок чудово підтверджується чудовою книгою учених "Етнополітична карта світу 21 століття"....

Буде весело! Хай буде!

Ми завжди успішні!