Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

РФ і Китай залишаються головною загрозою нацбезпеці США, – Пентагон

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Заступник міністра оборони США Джон Руд назвав РФ і Китай головною і зростаючою загрозою нацбезпеці США. Про це він заявив на слуханнях в Конгресі, передає "Інтерфакс-Україна".

"Росія і Китай починають дії, спрямовані на перебудову світового порядку, на зміну існуючих державних кордонів. Вони несуть загрозу для безпеки США, їх союзників і партнерів", - підкреслив Руд.

Ці загрози, за його словами, будуть лише зростати, тому США і їх союзники повинні нарощувати асигнування на військові потреби.

Заступник міністра оборони США знову звинуватив Росію в порушенні Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

"У нинішньому стані американські ПРО не можуть повністю захистити США від стратегічних сил Росії і Китаю", - додав він.

Як відомо, 1 березня в посланні Федеральним зборам президент РФ Володимир Путін заявив про створення новітньої зброї, зокрема крилатої ракети з надпотужною ядерною установкою, підводного безпілотника і новітньої лазерної зброї.

Путін заявив, що не блефує, тому не слід розгойдувати човен "на ім'я планета Земля", вводячи проти РФ санкції та інші обмеження.

Держдеп США наголосив, що використання згаданих 1 березня президентом РФ Володимиром Путіним ядерних ракет порушує міжнародні зобов'язання Кремля.

У Пентагоні також критично сприйняли заяви президента РФ Володимира Путіна про нові ядерні ракети.

Раніше Трамп визнав Росію загрозою у новій стратегії нацбезпеки США.

Наші інтереси: 

Росія - загроза планетарного масштабу.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Головна зброя РФ не армія, а брехня, агентура і корисні ідіоти.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!