Важливість: 
5

Категорія:

Символіка та її зміст у посланнях Тота – Гермеса Трісмегіста

Грецька етимологія не може пояснити слово «гермес». Якщо ж виходити з того, що це типове двокореневе індоєвропейське слово, то воно складається з кореня *яр (сонце) і кореня *мес (місити, змішувати, єднати). Відтак Гермес – «об’єднаний з Сонцем», або «той, хто єднає з Сонцем» – точно відповідає сенсу його вчення і виконуваній функції.       

170124-soncevoda.jpg

Божественне Сонце пробуджує сплячу душу
Божественне Сонце пробуджує сплячу душу

За основу візьмемо концентрат прадавнього вчення, яке приписують атланту Тоту і його сину Гермесу (за іншою версією Гермес – це наступне втілення Тота). Я його взяв на сторінці Тот-Атлант – Смарагдові скрижалі, очистив від явних вставок і опублікував під назвою Гермес Трісмегіст про триєдину гармонію, яка веде до фізичного безсмертя.

З цього тексту випливають деякі важливі речі, особливо актуальні для нас в контексті фізичного безсмертя.

Метафізичний концентрат

1. Людина має потенціал фізичного безсмертя. Безсмертя – це благо.

2. Автор послання сам пройшов шлях від смертної людини до безсмертної боголюдини.

3. Цей шлях відкритий для всіх.

4. Автор відкрив браму переходу у вищий простір подій (Царство боже).

5. Причиною того, що людина вмирає, є стан внутрішнього хаосу, в тому числі інформаційного забруднення та світоглядних деформацій.  

6. Для здобуття безсмертя контролюй емоції, не говори зайвого, мисли позитивно, рухайся до Світла і сам стань Світлом – Божественним Сонцем.

7. Автор допоможе всім, хто йде цим шляхом.

8. Людина, яка стає Божественним Сонцем (боголюдиною), стає частиною Цілого – вона об’єднується з Творцем Всесвіту, перебуває у гармонії з Його творінням.

9. Щоб стати боголюдиною, треба докласти значних цілеспрямованих зусиль.  

10. Променисті безсмертні ходять серед нас і завжди готові допомогти. Вони подібні на людей, проте відрізняються він них.

11. Шукай спочатку таємниці Серця Землі!

12. Шукай Полум’я Живої Землі! Занурся в сяйво Полум’я цього! Усвідомлюй Землю живою істотою.

13. Поширюй божественні настанови і принципи навколо себе, будь соціально активним, поширюй Світло.

14. Прагни до єдності Божественного Світла з твоїм людським тілом, перетворюй плоть єднанням божественного і людського.

15. Завжди прагни до досконалості в усьому.

16. Фатуму не існує, твоє майбутнє визначається твоєю волею; для отримання бажаних наслідків формуй відповідні причини.

17. Якщо тіло стане бездоганним, воно набуде безсмертя.

18. Досягнення внутрішньої гармонії дозволить черпати силу з Серця Землі.

19. Планета – жива істота. Перебуваючи в гармонії з планетою, ти житимеш доти, доки житиме планета.

20. Три головні якості боголюдини: Мудрість, Сила, Любов. Тот-Гермес володів цією потрійною могутністю, тому отримав прізвисько Тричімогутній (Трісмегіст).  

21. Релігія (шлях) і знання – це єдина цілісність. Релігія знань прекрасна.

Пояснення символів

Сонце – божественна сутність людини.

Полум’я – духовна сутність людини. Це підтверджується тим, що «Вогняні полотна» Живого Слова спрямовані на розвиток духовної сутності людини. Свідомість людини є проявом її духовної сутності.  

Земля – планета як жива істота.

Серце Землі – Гартленд, планетарний полюс, країна Осі, Гіперборія, Оу-країна.

Полум’я Землі – усвідомлення Землі живою істотою.

Символіка кольорів невидимого світу

«Сонце» (божественна сутність) – жовтий.

«Полум’я» (духовна сутність) – оранжевий.

«Вода» (душа) – блакитний. 

Символіка кольорів видимого світу

Сонце (зірка) – жовтий.

Природа (жива планета) – зелений.

Вода (речовина) – блакитний.

Походження Тота - Гермеса Трісмегіста

Згідно з легендами, Тот був сином Бога Гора. Гор («горішній», Агура Мазда – Вишній Майстер) – це Творець Всесвіту, Брахма. Символом Творця Всесвітом є Сокіл, тому Гора зображали з головою Сокола. Отже, Тот пройшов шлях перетворення і став  боголюдиною – Сином Божим.

Легенди також повідомляють, що Тот був атлантом, а після загибелі Атлантиди (Альт-ланду – «старої землі») він або втілився (після смерті) під іменем Гермеса, або Гермес був сином Тота. Враховуючи, що Тот був безсмертним, значно вірогідніше, що в новому, післяпотопному світі Тот виступав під іменем Гермес. Згодом це ім’я стало іменем езотеричної школи, тобто слово Гермес уже позначало не людину, а функцію.

Грецька етимологія не може пояснити слово «гермес». Якщо ж виходити з того, що це типове двокореневе індоєвропейське слово, то воно складається з кореня *яр (сонце) і кореня *мес (місити, змішувати, суміщати, єднати). Відтак Гермес – «об’єднаний з Сонцем», або «той, хто єднає з Сонцем» – точно відповідає сенсу його вчення і виконуваній функції.       

Гермес Трісмегіст розповідає про шлях перетворення пасивного гобіта на сонячну боголюдину.     

Висновки

1. Фізичне безсмертя дає людині істинне щастя, тому це релігійна мета людини. Шлях до щастя безсмертя відкритий для всіх бажаючих.

2. Безсмертні ходять серед нас з готовністю допомогти.

3. Рух до боголюдини передбачає усвідомлення себе божественною сутністю і, водночас, частинкою планети Земля, яка є живою істотою.  

4. Щоб стати джерелом Світла (Сонцем) необхідно вправлятися в тому, щоб світити. Для цього треба практично поширювати Світло серед людей.

5. Ключ до безсмертя захований в Серці Землі – в Оу-країні, Гартленді, Гіперборії. Ця країна є джерелом божественної Традиції, носієм якої й був Тот-Гермес.

6. Тот походив з Атлантиди (Борії), затопленої водами Потопу приблизно у 55 ст. до н. е. Як засновник нового, післяпотопного світу Тот  виступав під іменем Гермеса – в іпостасі нової людини (Ноя). Ной–Гермес–Рама–Ману–Їма був засновником Трипільської цивілізації. Знання в Єгипет приніс учень Гермеса, який виступав під тим самим іменем. Тобто ім’я "Гермес" перетворилося на ім’я езотеричної школи.    

Три божественні якості

Щоб стати безсмертною боголюдиною, треба розвивати Мудрість, Силу і Любов. Це відповідає трьом головним настановам шляхетної людини: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Заснування нового світу

Особистість Тота-Гермеса є частиною фундаментального архетипу заснування нового світу, нової цивілізації. Згідно з ним, засновниками нової формації є три арійські варни (брахмани, кшатрії, господарі) на чолі з боголюдською варною – езотеричною школою, відомою під іменами Либідь, Ганса, Таргітай – див. Либідь, три брати-засновники і арійський архетип творення цивілізації). Гермес – це ще одне прадавнє ім’я школи, яка навчала людину ставати надлюдиною і боголюдиною.

Додаткова інформація у статтях:

Сонячно-блакитний - прапор арійської України!

Наші інтереси: 

Пізнаємо шлях до безсмертя.

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка