Важливість: 
5
Швеція забороняє обов'язкову вакцинацію через серйозні проблеми зі здоров'ям у вакцинованих дітей

Друга причина заборони обов'язкової вакцинації - це факт порушення конституційних прав обирати громадянами власний спосіб охорони здоров'я. 

10 травня Шведський Ріксдаг (парламент) відхилив сім клопотань, які би закріпили в законі примусові щеплення, пише Your News Wire і цитує прийняте рішення:

«Це може бути порушенням нашої (шведської) конституції, якщо ми введемо примусові щеплення або обов'язкові щеплення».  

Відзначаючи також «масовий спротив (з боку шведів) щодо всіх форм примусу щодо щеплень», Риксдаг також послався на «часті серйозні проблеми зі здоров'ям» у дітей, які отримують щеплення.

Видання подає повний текст звіту і виступ на шведському телебаченні Роберта Кеннеді, який звинуватив Big Pharma (зневажливе прізвисько фармацевтичної промисловості - О.К.) і корумпованих мейнстрімних ЗМІ в замовчуванні реальних фактів про небезпеку вакцинації. 

Він, зокрема, сказав:

"Фармацевтична промисловість є дуже потужною. Вони дають 5,4 $ млрд. в рік засобам масової інформації. Вони можуть управляти процесом дискусії і змусити людей мовчати".

Він каже, що в свої 63 роки отримав 3 щеплення, натомість його діти отримали 69 доз 16-х щеплень. При цьому більшість тих щеплень безглузді. Наприклад, гепатит В, який з'являється із-за незахищеного сексу або спільного використання голок. Навіщо давати вакцину проти цієї хвороби дитині в перший день її життя і накачувати її ртуттю?


Завантажити книгу: Олександр Коток. Безжальна імунізація (2008) bi-2_ukr.pdf (206.44 МБ) 

У цій книзі докладно досліджується вакцинація як медична процедура та як складна соціальна проблема, що й донині не знаходить свого виваженого рішення. Кожна хвороба, щеплення проти якої входить до календаря вакцинації у Російській Федерації, розглядається у окремому розділі, де стисло викладаються її етиологія, патогенез, способи лікування, що застосовуються у сучасній алопатичній практиці та альтернативних напрямках гомеопатія та натуропатія), а також методи профілактики. Додатково обговорюються деякі хвороби, щеплень проти яких поки що немає у календарі вакцінації Росії, але є у інших країнах. Докладно аналізується склад вакцин та можливі післявакцинальні ускладнення, наводяться факти, що дозволяють побачити іншу сторону «медалі» вакцинації та дізнатися про точку зору людей, що виступають проти щеплень. Окремий розділ присвячено натуральній віспі, перемога людства над якою й дотепер вважається головним доказом успіху вакцинації. Особливу цінність являє те, що у книзі пильна увага приділяється історії виникнення профілактичних щеплень та впровадження їх у медичну практику, що дотепер практично не висвітлювалося у літературі українською мовою. Книга містить багатий апарат посилань, цитат та коментарів; використана велика кількість матеріалів, що малодоступні пересічному читачу. У додатках наведено документи, що гарантують права громадян України на свободу вибору у ставленні до щеплень. Незважаючи на складність питань, що обговорюються, книга написана живою легкою мовою та спрямована на широке коло читачів, що цікавляться проблемами медицини та здоров'я.

Зміст книги:

Передмова до українського видання - 6
Передмова до 1-го видання - 7
Передмова до 2-го видання - 11
Щеплення: основні проблеми - 12
Післявакцинальні ускладнення - 48
Відомості про токсикологію речовин, що входять до складу вакцин - 72
Про натуральну віспу і не тільки: з чого все починалося - 88
Вітряна віспа - 164
Гепатит А - 185
Гепатит B - 196
Грип  - 229
Дифтерія - 254
Кашлюк - 309
Кір - 341
Краснуха - 384
Поліомієліт 401
Правець - 448
Туберкульоз - 468
Шкірний туберкуліновий тест (проба Манту) - 476
Епідемічний паротит (свинка)  - 510
Висновки - 524
Додатки до російського видання - 530
Додатки до українського видання:
Додаток 1 - 534
Додаток 2 - 553
Додаток 3 - 562
Додаток 4 - 564
Додаток 5 - 566

Наші інтереси: 

Правда про небезпеки вакцинації пробиває собі дорогу. Головне призначення вакцинації - блокування творчого потенціалу людини і  унеможливлення її особистого розвитку від людини до боголюдини. 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка