Важливість: 
5
Швеція забороняє обов'язкову вакцинацію через серйозні проблеми зі здоров'ям у вакцинованих дітей

Друга причина заборони обов'язкової вакцинації - це факт порушення конституційних прав обирати громадянами власний спосіб охорони здоров'я. 

10 травня Шведський Ріксдаг (парламент) відхилив сім клопотань, які би закріпили в законі примусові щеплення, пише Your News Wire і цитує прийняте рішення:

«Це може бути порушенням нашої (шведської) конституції, якщо ми введемо примусові щеплення або обов'язкові щеплення».  

Відзначаючи також «масовий спротив (з боку шведів) щодо всіх форм примусу щодо щеплень», Риксдаг також послався на «часті серйозні проблеми зі здоров'ям» у дітей, які отримують щеплення.

Видання подає повний текст звіту і виступ на шведському телебаченні Роберта Кеннеді, який звинуватив Big Pharma (зневажливе прізвисько фармацевтичної промисловості - О.К.) і корумпованих мейнстрімних ЗМІ в замовчуванні реальних фактів про небезпеку вакцинації. 

Він, зокрема, сказав:

"Фармацевтична промисловість є дуже потужною. Вони дають 5,4 $ млрд. в рік засобам масової інформації. Вони можуть управляти процесом дискусії і змусити людей мовчати".

Він каже, що в свої 63 роки отримав 3 щеплення, натомість його діти отримали 69 доз 16-х щеплень. При цьому більшість тих щеплень безглузді. Наприклад, гепатит В, який з'являється із-за незахищеного сексу або спільного використання голок. Навіщо давати вакцину проти цієї хвороби дитині в перший день її життя і накачувати її ртуттю?

Наші інтереси: 

Правда про небезпеки вакцинації пробиває собі дорогу. Головне призначення вакцинації - блокування творчого потенціалу людини і  унеможливлення її особистого розвитку від людини до боголюдини. 

Гравець: 
Олена Каганець
2762

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка