Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Швеція перейшла на 6-ти годинний робочий день

Світ:

З метою збільшити продуктивність праці в Швеції введений шестигодинний робочий день. Роботодавці по всій країні вже ввели зміни, тому що співробітники роблять роботу енергійніше і за більш короткий проміжок часу, а також приділяють увагу особистому життю.

Toyota в Гетеборзі, що є другим за величиною містом Швеції, перейшла на такий графік ще 13 років тому. Компанія заявила, що за цей час працівники стали щасливішими, знизився коефіцієнт плинності кадрів і, що найголовніше - збільшився прибуток.

Filimundus, розробник додатків, який розташований в Стокгольмі, ввів шестигодинний робочий день минулого року. «Восьмигодинний робочий день не так ефективний, як можна було б подумати», - заявив генеральний директор компанії Лінус Фельдт. «Зосередження на певній роботі протягом восьми годин - величезна проблема. Щоб справитися з поставленими завданнями, по максимуму уникаючи помилок, ми змушені робити перерви. Ми мало часу приділяємо особистому життю, через що з'являється ненависть до роботи », - упевнений він.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Це добре. ))
А решту часу дня доби у нас наші люди використають на .... ще одну роботу! Щоб звести таки кінці з кінцями у своєму бюджеті...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Вiктор Нокiд.

Будь=який соціялізьм закінчується, коли закінчуються чужі гроші.

Швеція не буде винятком.

Зображення користувача Таргитай Борисфенів.

Соціалізм це коли обіцянка кращого майбутнього, проти розчарувань сьогоднішнього.

На загал Швеція капіталістична держава з націоналістичною ідеологією, коли дійсність і правда - речі тотожні.