Зображення користувача Богдан Бень.
Богдан Бень
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Представник ЦСК Гартленд у Львові/Києві

Прошу зареєструвати мене як члена і представника ЦСК Гартленд. Поки ще не знаю, де житиму наступний рік - у Львові чи Києві - але це проясниться незабаром. Також маю кілька думок щодо нашого дальшого розвитку.

180510bogdanben.jpg

Богдан Бень
Богдан Бень

В якійсь із публікацій про ЦСК Гартленд зустрів ідею про вироблення статуту. Цілком її підтримую і думаю із цього ми маємо почати, аби чітко прописати мету ЦСК, умови вступу, план дій. Також думаю, що найкраще обговорити і написати статут під час зустрічі вживу, можливо якраз на наступній конференції у Києві.

Щодо самої ідеї, хочу поділитися кількома застереженнями, аби нам все вдалося.

По-перше, нам потрібно визначити чіткіше, яку мету ми перед собою ставимо: поширення живого слова, Світла та філософських і метафізичних знань, чим займається НО, чи створення організації, куди б вдалося залучити багато людей і робити реальні зміни на рівні країни чи певних регіонів. Це дві різні цілі, тому що багато людей одразу не почнуть одразу читати Живе Слово і застосовувати інші методи підняття у вищі простори подій, які ми пропонуємо, але більше людей можуть долучитися до практичних дій.

Якщо встановимо жорсткі умови членства, (обов'язковий досвід самосцілення ЖС і т. п.), то не варто розраховувати на широкий рух та на роботу в різних напрямках. Тоді ми будемо на рівні світоглядного веб-порталу з прихильниками, закритий розвиток якого може затягнутися на десятиліття. Якщо ж хочемо творити більше практичної діяльності, то умови членства повинні бути нежорсткі. Це класичний закон інклюзивних та ексклюзивних суспільних рухів. Я особисто прихильник нежорстких умов членства. Я сам читаю ЖС і рекомендую його знайомим, але добре знаю, що є багато достойних людей, навіть серед мого найближчого оточення, які готові працювати над реальними проектами, але не розуміють чи то Слова, чи інших наших особливостей. Думаю ключовою умовою має бути якраз світогляд та думки людини - позитивне мислення, віра в світло і в те, що наша справа допоможе вийти із стану сучасної кризи. А щодо ЖС та інших метафізичних речей, найкращим методом переконання тут буде особистий приклад здорових, сильних і успішних людей. Зрештою, одне не суперечить іншому і в рамках ЦСК може бути особливий, але дещо окремий метафізичний стартап - НО.

По-друге, дуже важлива наша відкритість як одне до одного, так і до світу. Ідеї НО мені подобаються найбільше поміж усіх інших ідейних організацій, які я коли-небудь зустрічав. Але мушу також визнати, що багато організацій значно розвиненіші та значно обізнаніші, ніж ми у практичних аспектах діяльності. Тому реалізація практичних проектів різного рівня та спрямування дуже важлива для нашого досвіду, вдосконалення та для реального перетворення зовнішнього світу, навіть якщо це буде в певному сенсі "чорна робота" на початку. Тож ще одним критерієм успішного представництва ЦСК пропоную вважати наявність успішно завершеного практичного проекту, який є не лише розмовою чи написаними ідеями, але реально спрацював на користь людей. Так будемо формувати наше портфоліо і з часом зможемо солідно презентувати себе перед суспільством, яке не завжди розуміє наші ідеї, але зрозуміє наші дії.

Щодо практики, мене особисто цікавить забезпечення прозорості сучасних органів місцевого самоврядування та розвиток в Україні активних місцевих громад, які згодом зможуть стати й постіндустріальними громадами. Є цілий ряд легальних механізмів з точки зору сучасного законодавства як територіальна громада може контролювати своє місцеве самоврядування. Також мене цікавлять моделі альтернативної освіти для молоді і проведення відповідних заходів. Регіональні представництва ЦСК могли би займатися і такою діяльності теж, залучаючи в такий спосіб нових прихильників.

Але для початку треба прийняти статут. Думаю, з цього ми маємо почати. Бажаю успіху всім нам :)

Наші інтереси: 

Долучаюся до ЦСК Гартленд. Тут також написав кілька думок-порад, аби нам усе вдалося.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Дякую! Якщо житиму у Львові то нас вже двоє, і ще когось одного залишилося знайти до повного представництва :)

Коментарі

Зображення користувача Андрій Юрків.
0
Ще не підтримано

Вітаю !

Реальність існує незалежно від вас ... До тих пір, поки ви з цим згодні.

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Дякую! Якщо житиму у Львові то нас вже двоє, і ще когось одного залишилося знайти до повного представництва :)

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Мені також здається, Богдане, що уточнити статут треба!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !