Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Посли США, ЄС та Японії зустрілись з головою КСУ на фоні скандального рішення щодо незаконного збагачення

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

27 жовтня Конституційний Суд України відвідали Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Посол Матті Маасікас та тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін.

20102801.jpg

Очільник КСУ зустрівся з західними дипломатами. Фото: прес-служба КСУ

Голова КСУ Олександр Тупицький та іноземні дипломати обговорили низку питань діяльності Конституційного Суду в аспекті відповідності конституційним правилам та принципам мети створення та завдань системи антикорупційних органів, повідомляється на сайті КСУ.

Про зустріч відзвітували в посольстві США:

«Було обговорено низку питань, що становлять взаємний інтерес, зокрема, важливість прозорості та підтримання реформ, запроваджених після Революції Гідності у 2014 році», - йдеться у повідомленні посольства на Facebook.

Зустрічі відбулись після того, як Конституційний суд ухвалив рішення у справі про подання 47 народних депутатів України, скасувавши статтю 366-1 Кримінального кодексу, якою передбачається кримінальна відповідальність за неправдиве декларування. 

Рішення набуло чинності з моменту його ухвалення.

Як повідомляє УНІАН,  у своєму Telegram-каналі член Наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Сергій Лещенко повідомив, що суд за поданням депутатів від "ОПЗЖ" і "За майбутнє" скасував антикорупційну реформу: 

"На закритому засіданні у вівторок КС проголосував за скасування статті 366-1 Кримінального кодексу (недостовірне декларування), незаконного збагачення, електронного декларування, повноважень НАЗК. Проект був розданий вранці і проголосований. Такого не було навіть при Януковичі. Проти виступили лише четверо суддів: Лемак, Первомайський, Колесник і Головатий".

Водночас представник Верховної Ради України у Конституційному суді Ольга Совгиря наголосила, що це рішення було прийнято з кричущими процесуальними порушеннями та є сумнівним за змістом.

"На жаль, у зв'язку з сьогоднішнім рішенням КСУ щодо антикорупційного законодавства Україна ризикує бути втягнутою в грандіозний міжнародний скандал", - написала вона у Facebook.

В тему: 

«Е-декларування засвідчило, що депутати можуть кредитувати МВФ» (огляд соцмереж)

Сімнадцять тез про електронне декларування

Е-декларування по-наполеонівськи

Результати перевірки електронного декларування засекретили від українців - Transparency International

Наші інтереси: 

Розуміти, що влада намагається відіграти назад. Уважно стежити за діями або бездіяльністю ворожих політичних сил, щоб не допустити повернення в корупційне минуле. Корупція та незаконне збагачення владної верхівки врешті мають бути ліквідовані. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Може й добре, що ці промосковські партії так ганебно засвітилися ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !