Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Паразитична індустрія шкідливої їжі буде ліквідована - новини постіндастріалу

Це вже офіційно. Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) визнала перероблені м'ясні вироби (які зазнали копчення, витримці, додаванню консервантів або засолюванні) - канцерогенними (Press release).

12621hindari-7-menu-ini-saat-sarapan.jpg

Не їжа людини!

Сосиски, ковбаси, бекони і шинки - тепер в тому ж списку, що і азбест, arsenic (сульфід миш'яку) і тютюн.

Ковбасні вироби - причина онкологічних захворювань.

Комітет вчених і медиків з десяти країн представив докази (засновані на 800 наукових дослідженнях), що ковбасні вироби провокують ракові пухлини.

(Так, я пишу одне і те ж, тільки різними словами. Тому що це дуже важлива інформація).

Не їжте. Навіть інтуїтивно. Навіть усвідомлено. Просто не їжте. Ні ковбасу, ні сосиски. Вони не належать до «їжі людини». І дітям не давайте. Це продукт - злодій, який відбирає у здоров'я більше, ніж дає.

Отже, Всесвітня Організація Охорони здоров'я визнала пастрому, салямі, сосиски і шинку - канцерогенним продуктом. І що тепер?

Це призведе до шоку м'ясопереробної промисловості і закладів громадського харчування. Це внесе паніку в ряди тих, у кого ковбаса і сосиски - чергове блюдо. Це спричинить за собою заборону реклами шинки і бекону. Це призведе до змін рекомендацій служб здоров'я і попереджень на упаковках, як на пачках сигарет.

Ще раз:

The World Cancer Research Fund (Всесвітня організація онкологічних досліджень) рекомендує виключити ковбасні вироби і м'ясні копчення з меню. Вже не обмежити, зауважте, а виключити.

Як ще перефразувати, щоб достукатися?

Дітям, дітям не давайте!

Про автора:

Євгенія Кобиляцька, ліцензований дієтолог (США).

Спеціалізація: нормалізація ваги (у дорослих, дітей і підлітків), діабет, серцево-судинні захворювання, превентивна дієтологія.

Завантажити документ IARC Monographs evaluate consumption of red meat and processed meat

Завантажити документ з сайту ar25.org iarc_monographs_evaluate_consumption_of_red_meat_and_processed_meat.pdf (42.11 КБ)

Наші інтереси: 

Паразитичну індустрію шкідливої їжі буде ліквідовано.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка