Важливість: 
3
Новина для тих, хто вважає Трампа "недалеким президентом": Китай розірваний, Європа підняла руки, Росія розвалиться

Поки американська економіка зростає і міцніє, над Китаєм і Росією, що надумали кинути виклик Вашингтону, все більше згущуються хмари.

Відомо, що торговельна суперечка між США і Китаєм може перерости в масштабну торгівельну війну.

Примітно, що глобальні інвестори вже визначили переможця і роблять ставку саме на економіку США, повідомляє "Діалог.UA" за матеріалами зарубіжних ЗМІ.

Стало відомо, що в липні поточного року найбільші фонди з активами на загальну суму більше 650 млрд доларів виводили капітал з європейських та інших країн, при цьому звільнені кошти інвестували в американський фондовий ринок США.

Такі дані отримав Bank of America Merill Lynch, проводячи чергове щомісячне опитування менеджерів, під керуванням яких знаходяться згадані активи на сотні мільярдів доларів. За даними тієї ж фінансової організації, в той час як всі інші ринки втрачали інвесторів, частка американських акцій в портфелях сягнула історичного максимуму з початку 2017 року. До речі, за весь час президентства Дональда Трампа, який ініціював податкову реформу і вдарив по Китаю митами, інвестиції в глобальні акції в цілому скоротилися до мінімуму.

Капітал витікає в Америку, при цьому інвестори роблять ставки на HiTech-сектор економіки США.

У свою чергу, після саміту Трампа і Путіна російський рубль і акції відновили падіння.

Так, індекс МосБіржі до 15.00 мск втратив 1,36% і опускався до мінімуму за 2 тижні (2293,76 пункту), в той час як вартість компаній, що входять в нього, скоротилася більш ніж на 130 млрд руб.

Також стало відомо, що індекс РТС просів на 1,77%, втративши 2,9 млрд доларів капіталізації за п'ять годин торгів.

І ще одне важливе повідомлення, яке зараз тиражують ЗМІ: Європа відмовилася підтримати Китай в торговельній війні з США.

Таким чином можна зазначити: ті, хто незадоволений минулим самітом Трамп-Путін і вважає чинного президента США "недалеким президентом", скоро будуть спостерігати, як Китай розірвуть в торговельній війні, Європа підніме руки, а Росія розвалиться, оскільки її громадяни вже на собі відчувають, наскільки "холодильник сильніше телевізора".

Нагадаємо, в США заявили про покарання Росії новими обмежувальними заходами. Крім того,  в Кремлі готуються до гіршого, оскільки нафтовий ринок відчув істотний обвал.

Наші інтереси: 

Дональд Трамп набагато "глибший", ніж його намагаються представити фейкові ЗМІ.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка