Ми на передовій сучасної війни. У ній кожен робить те, що в його силах, що найкраще виходить. Війна з Росією триватиме доти, доки українці оновляться, стануть організованою нацією, заснують Українську державу і цивілізацію Міжмор’я.

150215slovo-zbroya.jpg

Слово - зброя!
Слово - зброя!

З кожним днем у людини все більше відбирається свобода бути такою, якою вона була. Єдина свобода, яка незабаром у неї залишиться – це свобода ставати іншою.   

Україна є епіцентром переходу людства від старої до нової цивілізації. Будь-яка система – окрема людина, організація чи цілий народ – завжди прагне зберігати стабільність, а тому опирається змінам. Тому для перетворення потрібні зовнішні стимули.

Таким стимулом стала війна з Росією. Вона триватиме доти, доки Україна не здійснить перехід до нової системи: світоглядно, організаційно, технологічно і навіть фізіологічно (нова раса).

Тому головним засобом припинення війни з Росією є перетворення самих українців. Відтак війна одночасно відбувається на двох фронтах – зовнішньому (за збереження території) і внутрішньому – за перетворення України.

Перемога на внутрішньому фронті є запорукою перемоги на зовнішньому. Без внутрішнього перетворення зовнішня війна може тривати нескінченно довго.   

Справжні війни є тотальними (цілісними), тобто передбачають злагоджені дії на всіх семи рівнях: силовому, економічному, генетичному, організаційному, інформаційному, хронологічному і світоглядному. В сучасних війнах головна активність переноситься на три верхні рівні.

Наш внесок у Тотальну війну полягає в поширенні продуктивної  інформації, відродженні єдності поколінь українців через відкриття правдивої історії, відновленні істинного, а отже продуктивного світогляду.

Таким чином, ми діємо на трьох вищих рівнях Тотальної війни. Особливо важливою є наша активність на світоглядному рівні, оскільки тут ми виконуємо роль криголаму і розчищаємо простір для всіх інших. Тут нас ніхто не замінить.

Українські чоловіки відчувають докори сумління, якщо під час війни вони не на передовій. Це спрощене уявлення про війну. Справжня війна відбувається у головах людей. Найголовніша війна – це війна за свідомість, оскільки від її результату залежить усе інше.

Тому завжди пам’ятайте, що ми на передовій сучасної війни. Це не метафора, а сувора реальність. Пізнання істинного стану речей, осмислення подій, публікації, інтелектуальні обговорення, програмування, фінансова підтримка сайту, просування методів самозцілення, підбадьорення слабких  – це наша війна. У ній кожен робить те, що може, що в його силах, що в нього найкраще виходить.

Ця війна відбувається в тиші. Вона вимагає ясності мислення. Вона потребує постійної роботи над собою і сталевої самодисципліни. Вона тримається на нашій готовності діяти стільки, скільки це потрібно.

У 2014 році Україна пройшла історичну розвилку і вийшла на магістральний шлях розвитку. Перемога неминуча, проте чим швидше відбудуться перетворення, тим менше буде навколо втрат і страждань.

Ми зобов’язані до кінця 2015 року сформувати ідеологію націотворення і започаткувати процес формування масового руху творчого класу за заснування Української держави. Час не чекає!

Тому прошу активніше вмикатися в інформаційну роботу, долучати однодумців, робити щедрі інвестиції в нашу справу.

Хай Буде!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка