Важливість: 
3

Спецтема:

На мітинг проти Порошенка збирали людей через Фейсбук за 300 гривень (+ відео)

16 березня у Києві пройшла друга акція Нацкорпусу і Нацдружин проти Порошенка. Людей на акцію збирали через Facebook. Але їх набралося недостатньо для картинки. Тому був знову задіяний Нацкорпус. Напередодні у Фейсбук пропонували "підробітку" за 300 грн. 

platnyymityng.png

Скріншот від 15.03.2019

Журналіст НВ Іван Верстюк побував на події і каже, що  учасники протесту знехотя спілкувалися з пресою. Коли він підійшов до групи молодих людей в куртках Національних дружин, вони почали відвертати обличчя. Потім покликали "старшого" - і той все ж таки погодився поговорити. Але називати своє ім'я відмовився.

Ніхто з опитаних представників Нацдружин і Нацкорпуса не захотів розповідати про те, якого кандидата в президенти вони підтримують.

На сцені Майдану по черзі з'являлися ветерани АТО, лідери Нацкорпуса з різних міст, столичні культурні активісти, які борються за збереження історичних пам'яток.

"Петро Олексійович, ви думаєте, нам добре живеться в Сєвєродонецьку?!" - риторично запитував зі сцени Владислав Кирилов, лідер луганського підрозділу Нацкоруса.

Біля мікрофону його змінив Степан Хмара, радянський дисидент: "Порошенко створив мафіозну систему, яка знущається над українцями".

За годину на сцені побували з десяток спікерів, кожен з яких брав мікрофон на кілька хвилин і емоційно критикував Петра Порошенка і Олега Гладковського, екс-першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони, який став фігурантом корупційного скандалу.

Під кінець дійства на сцену вийшов Андрій Білецький, народний депутат і лідер Національного корпусу. Після його виступу з динаміків заграла композиція Океану Ельзи "Все буде добре". А учасників акції запросили пройтися маршем до Адміністрації президента, що на вулиці Банкова.

"Свинарчука за ґрати!" - скандували учасники акції, стоячи перед кордоном правоохоронців на Банковій. Багато хто приніс з собою плюшевих свиней і почали їх кидати в бік Адміністрації президента. Для цих цілей навіть була споруджена велика рогатка. Правда, стріляла вона плюшевими іграшками не дуже далеко. Все це нагадувало Angry Birds, відому гру для мобільних гаджетів. 

Наші інтереси: 

Виглядає, що все було сплановано: спочатку викид Бігуса про корупцію в Оборонпромі, потім виступи Нацдружин минулої суботи проти цієї корупції біля Адміністрації Президента і в Черкасах, коли Президент був там на вшануванні пам'яті Тараса Шевченка. Вчора була друга серія виступу.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка