Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 42
  • Переглядів: 43

"Укроборонпром" налагоджує виробництво мінометних мін "натівського" калібру

Категорія:

Підприємства Укроборонпрому цілодобово працюють над масштабуванням виготовлення озброєння, яке сьогодні необхідне нашим військовим на передовій.

24050701.jpg

Фото: Укроборонпром

Про це, а також про спроможності української оборонки, її фінансування та шляхи співпраці з європейськими зброярами розповів Генеральний директор Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін під час Форуму оборонних індустрій Україна-ЄС, який відбувся у Брюсселі 6 травня, повідомляє пресслужба "Укроборонпрому".

Він сказав, що українські оборонні підприємства не лише налагодили та масштабують серійне виробництво артилерійських снарядів, а також мінометних мін радянських калібрів, але й поступово переходять до виготовлення боєприпасів калібрів НАТО – це 60-мм мінометні міни.

Підприємства "Укроборонпрому" роблять все можливе для збільшення виробництва озброєнь і військової техніки як на вітчизняних потужностях, так і на тих, що розташовані за кордонами нашої держави.

Україні вдалося залучити значний обсяг українських коштів для масштабування виготовлення продукції, зокрема, боєприпасів. Проте наразі спроможності приблизно втричі вище наявного рівня фінансування.

"Розуміємо, що наших власних потужностей навіть з великим зростанням виробництва недостатньо, щоб вести війну на паритетних умовах. Тому завдання підприємств Укроборонпрому та союзників України – забезпечити наші Сили оборони достатньою кількістю боєприпасів для визволення тимчасово окупованих територій", – підсумував очільник "Укроборонпрому".

Наші інтереси: 

Нарешті на третій рік війни українські підприємства концерну Оборонпрому почали виробництво необхідних боєприпасів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи