Важливість: 
5

Категорія:

Intermarium.online – інтернет-сервіс для заснування Співдружності Міжмор’я силами громадянського суспільства

Для справи заснування Балтійсько-Чорноморського Союзу громадська ініціатива може виявитися ефективнішою, ніж державна дипломатія. 

160205mizhmorya-6.jpg

Міжмор’я - автентична Європа
Міжмор’я - автентична Європа

Сучасний світ переживає закономірний перехід від індустріальної до постіндустріальної формації. У Європі проявом такого переходу є формування Співдружності Міжмор’я – Intermarium. 

Творення нової геополітичної реальності потребує активної участі суспільства. Для заснування Міжмор’я громадська ініціатива може виявитися ефективнішою, ніж державна дипломатія. Але для цього потрібна технологія.

Мета

Створення інтернет-сервісу для формування самоврядних соціумів та їх об’єднання у багаторівневу соціальну мережу Intermarium.online. Вищим рівнем мережі є громадська (народна) Співдружність Міжмор’я. Вона стане мотором для формування політичної Співдружності Міжмор’я. Інтернет-сервіс багатомовний. Соціуми трьох типів: територіальні, ділові, за інтересами. Щоб було цікавіше, система ігрофікована – має елементи гри в геополітику і дипломатію.

Ключова ідея

Ефективне самоврядування може здійснюватися тільки в демосах. Демоси – це спільноти персонально знайомих людей чисельністю до 150 осіб («обмеження Данбара»).

Первинні демоси (від 5 до 20 учасників) можуть об’єднуватися і висувати лідерів для формування демосів другого і вищого рівнів (від 25 до 105 учасників). Назви демосів: рій, сотня, полк, кіш, республіка, співдружність (конфедерація).  

П’ятий рівень мережі – це «республіки». На шостому рівні «республіки» об’єднуються і створюють Співдружність Міжмор’я. Для заснування Співдружності потрібне об’єднання чотирьох республік.

Мережа організовується знизу догори: це обов’язкова умова республіканської форми державного правління.

Програмне забезпечення

Софт для Intermarium-online називається «Демоси» і перебуває у стані розробки. Софт має 7 базових компонентів. Вони дозволяють: 1) формувати демоси, 2) створювати власну фінансову систему,  3) об’єднуватися з іншими демосами.

Очікувані результати творення народного Міжмор’я

1. Організація громадянського суспільства центральноєвропейських країн на засадах постіндустріальної формації.

2. Налагодження прямої культурної і бізнесової взаємодії між прихильниками Міжмор'я цілого світу за допомогою мережі Intermarium.online.

3. Енергійне заохочення державних структур до політичного заснування Співдружності Міжмор’я.

Продовження: Як заснувати постіндустріальну Співдружність Міжмор’я – запитання і відповіді

Попередні статті:


Наші інтереси: 

Це інструмент соціальної реорганізації Європи і цілого світу. Ми вже приступили до програмування. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка