Важливість: 
5

Категорія:

Дональд Трамп: «Я націоналіст. Використовуйте це слово»

«Знаєте, є слово, воно в деякому роді стало старомодним, це слово "націоналіст". І я кажу: нам, начебто, не слід використовувати це слово. Але знаєте, хто я? Я – націоналіст, окей? Я націоналіст. Націоналіст. Використовуйте це слово» – 45-й Президент США Дональд Трамп.

181221-donaldtramp.jpg

Дональд Трамп: Я націоналіст. Використовуйте це слово.
Дональд Трамп: Я націоналіст. Використовуйте це слово.

Про це Дональд Трамп заявив 22 жовтня 2018 року на зібранні прихильників Республіканської партії США в місті Г’юстон (Houston), штат Техас. 

Ліваки за допомогою підконтрольних ЗМІ розказують, що націоналізм – це пережиток минулого і йому нема місця в «прогресивному» ХХІ столітті, що націоналісти – це політичні маргінали.

Проте виявляється, президент наймогутнішої країни світу – націоналіст.

Понад те, він закликає людей гордо заявляти про це.

Дуже цікаво, що майже всі українські ЗМІ, які так люблять цитувати «нетолерантні» заяви Трампа, нічого про це не написали.

Так само вони вирішили раніше не звертати увагу на ту частину промови Трампа в ООН, де він закликав боротися за незалежність націй. Патріотизм, а не інтернаціоналізм, забезпечує безпеку та процвітання, – зазначив Трамп. Абсолютний суверенітет – ось ідеал.

«Суверенні та незалежні нації є єдиним рушієм, що сприяє збереженню свободи, демократії та процвітанню світу», – заявив Трамп. «Ми повинні передусім захищати наш суверенітет та нашу дорогоцінну незалежність».

Не довіряйте ЗМІ – правий ренесанс в Україні і світі неминучий.

Наші інтереси: 

Постіндустріальне суспільство - це суспільство суверенних націй.

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка