Portuguese, International translation unavailable for Анатолій Висота: Очищення Доброї Новини - Диво на наших очах.

Comments

Анатолій Висота's picture

Сподіваюся, що ця моя публікація буде поміченою. Давайте, компанійці, ще раз обговоримо цю чудесну книгу, яка називається ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ.

Андрій Гончаренко's picture

Помітив.
Додав галів.
Радію.

Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям стрімке спонукання до руху.

Арсен Дубовик's picture

Дякую, друже Анатолію!
Це справжня наукова рецензія!

Quote:
“Одне і друге збережеться” - означає

і вино і бурдюки.
Мене інше "спотикає"... (?)як "старе вино" може бути кращим ніж молоде (вино молоде - це сок-фреш)? Старе вино має дуже великі шанси спортитися - перетворитися в спирт і оцет. От проблема!
2)Старими помічено, що впродовж ттривалого зберігання сіль чомусь стає справді менш солоною...

Quote:
...з часом “звітрена сіль” - стає несолоною

. Але, хіміку краще знати і нам аргументувати такий факт )) Дякую і автору ДН і рецензенту! Попрацювали на славу Оновленої Церкви Хрестової!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Анатолій Висота's picture

Отже за добу ця моя рецензія має 10 переглядів і двоє моїх друзів Андрій та Арсен її ПОМІТИЛИ, оцінили та ще й обдарували мене галами. От мудрий Арсен таки має рацію й додав до МІСЦЬ СПОТИКАННЯ: Мене інше "спотикає"... (?)як "старе вино" може бути кращим ніж молоде (вино молоде - це сок-фреш)? Старе вино має дуже великі шанси спортитися - перетворитися в спирт і оцет. От проблема! Це справді суперечність! Там я казав про зміст і форму, а Аресен виявив ще одне. Галаю, що автор ПБК - Ігор Каганець це прокоментує. Арсене, це тобі я маю дякувати за те, що підредагував цю мою публікацію? А ще ж я маю тут на НО друзів: Альберта, Петра Підкову, Андрія Гончаренка, Володимира Майбороду, Енея Харалужного, Василя Кукурудзу, Зірку та Ігоря. Кого не згадав - вибачте. Сподіваюся, що ці мої друзі тут висловляться.

Арсен Дубовик's picture

Так це я. Я й так знаю, друже, що Ти мені будеш вдячний завжди! Бо є справжнім другом, а не тілько "доданим у друзі"! Це справді проблема "так звані друзі"... Думаю навіть, що програмістам нашого сайту варто програмно реалізувати таку можливість - щоб була можливість розрізняти друзів і приятелів.

До "Доброї Новини..." додам ще ось цей демотиватор, яким у властивій козакам формі спростовується язичництво козаків:

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Анатолій Висота's picture

А ще, друже Арсене, є в мене друг Леонід Українець - мудрий і талановитий товариш. Тобі я вдячний за КОЗАКА - Івана Миколайчука. А Миро Продуму дякую за нечувану досі й небачену оцінку цієї моєї рецензії на ПБК аж у 25 галів!

Миро Продум's picture

Дякую, пане Анатолію! Це єдина наукова рецензія на цю книгу. Я так розумію, що справжнє обговорення щойно розпочинається.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Анатолій Висота's picture

Помітив додані світлини: звичайно, ця світлина автора ПБК - Ігоря Каганця - краща. І заставка - світлина із розвороту книги ПБК - це чудово. Помітив, що станом на 9=20 11.01.15 р. цю сторінку відвідали вже 108 раз. Сьогодні неділя - нужбо, компанійці, пишіть коментарі!

Олена Каганець's picture

Пане Анатолію, я замість коментаря додала Вам трохи галів :-)

Анатолій Висота's picture

Оленко, я це помітив і дякую за твої 10 галів ОЦІНКИ моєї цієї роботи. А ше більше я ціную твоє слово, хай і гостре та критичне.

Анатолій Висота's picture

Один з моїх друзів колись відгукнувся на ПШЕНИЦЮ БЕЗ КУКОЛЮ так: Щодо солі може мова йде про іншу спецію, що втрачає запах і смак на повітрі? Тобто не хлорид натрію, а іншу речовину. От вам питання, хто це з вас міг таке написати?

Доброслав Велесовий's picture

Дякую за рецензію. Буду давати читати її тим, кому буду рекомендувати ПБК

Анатолій Висота's picture

Ой, як приємно це прочитати, Доброславе! Мабуть справді ця РЕЦЕНЗІЯ згодиться для того, щоб зацікавити українців ПШЕНИЦЕЮ БЕЗ КУКОЛЮ. От Доброслав тут на НО не входить у коло моїх друзів, а ПОМІТИВ цей твір та ще й оцінив його аж у 5 галів! Дякую ще раз, пане із Ів.-Франківська!

Петро Підкова's picture

Дякую, пане Анатоліє, за грунтовну рецензію. Для мене теж ця книга стала відкриттям іншого кута зору на юдо-християнство. Та й ХрЕстос звучить якось зрозуміліше :-)
Вважаю, що кожен українець, який прагне вдосконалення ПОВИНЕН ознайомитись і з цією версією недавньої фантазії "избранного" народу.
Хай Буде!

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зірка Вітошинська's picture

Дякую, Анатоліє, помітила, і погалила!
З Тебе - добрий критик!!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Анатолій Висота's picture

Як це добре, що з моїх друзів вже відгукнулися і Петро і Зірка. То хто ж це із МОЇХ ДРУЗІВ сказав дещо про СІЛЬ ЗЕМЛІ? Даю підказку: це любитель казок.

Юр Цікавий's picture

Мені і раніше спадало на думку, що неточності можуть бути, навіть доводилося дискутувати з "охмурителями", подвійний і потрійний переклад, людський фактор і т. і.. Але не думав, що все зайшло так далеко... Дякую за статтю, пане Анатолію.

Доброслав Велесовий's picture

Раджу прочитати повну версію книжки, якщо ще не зробили цього.

Юр Цікавий wrote:
Мені і раніше спадало на думку, що неточності можуть бути, навіть доводилося дискутувати з "охмурителями", подвійний і потрійний переклад, людський фактор і т. і.. Але не думав, що все зайшло так далеко... Дякую за статтю, пане Анатолію.
Зоріна Небокрай's picture

Правильно написав п. Анатолію відносно того, що не розуміється в реальному стані речей, як зауваги. Так надихнув інших подумати над деякими явищами. Хотіла написати тут, але це буде багато, тому винесу це у окрему статтю. Друзі, пишіть книга ПБК, бо я довго думала, що таке ПБК.))))

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Анатолій Висота's picture

Дякую Юру Цікавому, Доброславу, Зоріні та Раїсі Ткачук за добрі слова на адресу автора книги Каганця, а також за оінку цієї моєї РЕЦЕНЗІЇ на ПШЕНИЦЮ галами. Дякую і Тарнаю за 10 галів! А от маю ЗАПИТАННЯ до друга Ігоря КАГАНЦЯ: як і коли виник у вас задум написати цю велику КНИГУ?

Зоріна Небокрай's picture

Про кукіль. .."І кинуть їх до вогненної печі: там буде плач і скрегіт зубів. 43. І тоді праведні засяють як сонце, в царстві Отця свого. Хто має вуха, нехай слухає”.
Вважаю, що вогнева піч- це хімічний процес всередині людини. Щось ми повинні спалити вогнем. Безсмертя -це напій чи трави якісь- амброза. Взнала з міфів, що на краплях крові Змія виріс часник. Вдома на Паску батько давав кружальця хріну їсти і казав, що хрін проріс із крові Ісуса. Праносяюча О. Подоровська сказала, що очищення людини йде вимиванням і випалюванням. Вимивання дає холод, а пекучі рослини запускають реактор в животі, іншу дію людини. І досліджено вже, що життя людини — це хімічний процес.
Отже, спалюючи кукіль засяєм як сонце. Женці чи ангели є і всередині кожного, вони допомагають очищувати.
Вважаю, що говориться про мікрофлору людини і щось пов"язане з нашим харчуванням.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

“звітрена сіль” - стає несолоною: (Матв. 5.13) “Ви - сіль землі. Коли ж сіль звітріє, чим її солоною зробити?...”.
Вважаю говориться про ерозію земної кори, а це пряме відношення до нашої шкіри. Шкіра має метод зеркала, як кремній Землі, реагує на звуки, на навколишні електрони, поглинає і віддає. Адже аура невидима, яка єднає наші органи докупи і тримає життя є тим живленням через шкіру. Старіння - це звітрення,
“ви -сіль землі”- бо людина генератор енергії.
Вітер тут виступає як недруг, що відносить електрони далеко від тіла. В даному випадку можна розуміти, що фізичний біг виснажує людину, забирає гармонійне оточення.
Також дихання- це вітер всередині людини і вкорочення життя. Потрібен метод відновлення.
Земля це робить через вулкани. А чи були б вулкани, якби Землі не треба було відновлюватися? Якщо це її дихання, то вже доказано, що людина може не дихати і жити.
Щось у нас все діє не так як треба.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

".. і вино розіллється, і бурдюки пропадуть; а вливають молоде вино в нові бурдюки, і одне і друге збережеться”.
“Одне і друге збережеться” - говориться про нові бурдюки з новим вином. Тому все нове збережеться, а про старе не говориться, старі бурдюки просто непригодні більше, бо вино закінчилося.)))) Якщо бурдюки прирівняємо до нашого тіла, то вийде картина, що бурдюки треба міняти. Автоматично йде розуміння, що наше тіло потребує фізичних змін. Тому коли О. Подоровська показує фото, що наша грудна клітка набуває нової форми при праносяянні, вона випинається як панцир. Ось тут і приходить на згадку краб, бо в нього панцир зверху і знизу. А світ тримається на черепасі .

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

Відносно зауваги, чи багато слів потребує молитва чи мало та чи настирливо стукати, - то тут є двоякість, дворозуміння. Ми нічого не міняємо, а просто треба знати дещо. Багато слів - це є розповідь поміж людьми, наше щоденне спілкування. Тому воно не йде як молитва, це є розсіювання думки і слів, і ми чогось не вкладаємо в свої слова. Швидше навпаки, наші проговорені думки вже не здійсняться. Адже кажуть, що ми плануємо, а Бог сміється з наших планів. Це я також перевірила, що плани не треба проговорювати іншим, а краще записати, бо записане здійснюється.
( Автоматично , добрим тоном вважається не випитувати в людини про її наміри, не ставити запитань про її справи, бо це йде забирання її енергії. А нам ніколи не треба розказувати про свої наміри змушеним методом, даючи відповідь. Хто хоче витерти хвилюючу його інформацію, то сам буде розказувати про свої події. Тоді ця людина звільняється від цього, проговорюючи кілька раз ситуацію. Про це в Діанетиці написано).
Звертання до Бога діє методом повторенння. Такий початок сприйняття і тому читання ЖС творить дива. Тому треба терпіння в звертанні, бо це є повне перенесення у якийсь простір. Ми не бачимо навколо себе реальної матеріальності, а починаємо думки сприймати нашим тілом, якби наповнюючи себе тим змістом.
Спочатку повторюємо слова, допоки тіло не відреагує, допоки не навчимось відчувати в собі вібрації думок і слів. Надалі потрібна самотність, бо ми слухаємо самі себе в ці хвилини, йде зосередження на відчуттях.
Може бути, що ніби мурашки пробігають по шкірі, чихання, позіхання, приємне поколювання в дотиках до себе, ніби звільнення від напруги, як масаж, може бути гаряче в тілі.
Віра надалі сама приходить, можна дивитись на дерево і заносити в себе його силу, чи силу гори. Подумки попросивши і віддатись тілом, не думаючи розумом, що я цього хочу, а злитися з простором. Це робиться не серйозно і не контрольовано, а так ніби, от якби так сталось. Ми не вимагаємо дай чи зроби, а думаємо, як би це перенести чи зарядитись цією силою, по-доброму. Ми мріємо в ці хвилини про щось ніби нереальне, але хотіли би цього реально, спрацьовує уява, розслаблюється тіло, ми довіряємо.
Думаючи так, ми слухаємо себе, заглибитись в самого себе, ніби дивитись в нікуди і бути присутнім одночасно. Тому багато слів не треба, йде сприймання однієї фрази чи дієслова. Адже сказано, "що йде від серця".

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Тарнай Стрілець's picture

Неодноразово переконавсь на власному досвіді у вірності цих стверджень. Та це на особистому рівні. А як же згуртувати інших людей навколо вимріяної ідеї-мети не розповідаючи про неї? Тільки повторенням, до нестями, одного й того ж?

Зоріна Небокрай wrote:
Швидше навпаки, наші проговорені думки вже не здійсняться. Адже кажуть, що ми плануємо, а Бог сміється з наших планів. Це я також перевірила, що плани не треба проговорювати іншим, а краще записати, бо записане здійснюється.
...... А нам ніколи не треба розказувати про свої наміри змушеним методом, даючи відповідь. Хто хоче витерти хвилюючу його інформацію, то сам буде розказувати про свої події. Тоді ця людина звільняється від цього, проговорюючи кілька раз ситуацію.
Арсен Дубовик's picture

Ага )) А народ сформулював такі одповідки особливо настирливим: "багато будеш знати - скоро постарієш"
або ще "-Куди йдеш?! -На Кудикину Гору!" ;).

Зоріна Небокрай wrote:
"...добрим тоном вважається не випитувати в людини про її наміри, не ставити запитань про її справи..."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Анатолій Висота's picture

Такі гарні коментарі пішли: від Зоріни та Тарная. Прочитайте - не пожалкуєте! Зоріно, прошу вас написати окремо про ПРАНОСЯЮЧУ О. ПОДОРОВСЬКУ. То це вона обходиться без їжі й повітря? Певно автор ПБК не помітив моє: А от маю ЗАПИТАННЯ до друга Ігоря КАГАНЦЯ: як і коли виник у вас задум написати цю велику КНИГУ? Прошу відповісти!

Арсен Дубовик's picture

Оце ж саме про це і мав на увазі, пан Альберт, коли казав, що Ти, друже Анатолію, не інтуїт(чи не логік ... (( ...забув ;). Таки Ти - Генерал! ))) Цар звірів - лев! ))))))))

Анатолій Висота wrote:
Такі гарні коментарі пішли: від Зоріни та Тарная. Прочитайте - не пожалкуєте! Зоріно, прошу вас написати окремо про ПРАНОСЯЮЧУ О. ПОДОРОВСЬКУ. То це вона обходиться без їжі й повітря? Певно автор ПБК не помітив моє: А от маю ЗАПИТАННЯ до друга Ігоря КАГАНЦЯ: як і коли виник у вас задум написати цю велику КНИГУ? Прошу відповісти!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Таргитай Борисфенів's picture

Прочитав коментарі Зоріни Небокрай з відчуттям глибокого солідарного задоволення. В мене тут таке питання: коли переписую власноруч кульковою ручкою УФ Живого Слова, то відчуваю, як холод починає заповнювати все моє тіло. Це при тому, що цих слів вголос я не промовляю.

Зоріна Небокрай's picture

Друже Олександре, я в нижньому коментарі довела, що думка є мовою богів. Значить ви проходите десь поряд ))))).

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Анатолій Висота's picture

Друже Арсене, такими словами, як ГЕНЕРАЛ, - прошу не розкидатися. Це велика мішень. Шановне товариство, прошу задавати питання АВТОРУ - І. Каганцю - користуйтеся такою нагодою!

Арсен Дубовик's picture

ГЕНЕРАЛ - це ТойХтоГенерує!!! Ось і зараз Ти, друже Анатолію, генеруєш спілкування! ;)

Анатолій Висота wrote:
Шановне товариство, прошу задавати питання АВТОРУ - І. Каганцю - користуйтеся такою нагодою!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Ірина Новиченко's picture

Книга "Пшениця без куколю" є для мене настільною. Взагалі мені здається, що реакція на цю фундаментальну працю може бути своєрідним інтелектуальним тестом. Бо розумна людина обов'язково зрозуміє і підтримає викладені в книзі ідеї, оцінить масштаб і значення зробленого Ігорем Каганцем.
Дякую пану Анатолію за те, що привертає нашу увагу до цієї праці. Я з великим задоволенням прочитала рецензію. Чудова робота!

Анатолій Висота's picture

Іринко, дякую тобі і за добре слово і за 10 галів! Твої слова: Взагалі мені здається, що реакція на цю фундаментальну працю може бути своєрідним інтелектуальним тестом. Бо розумна людина обов'язково зрозуміє і підтримає викладені в книзі ідеї, оцінить масштаб і значення зробленого Ігорем Каганцем. Те, що обговорення цієї книги відбувається тут на Н0 ЯК МОКРЕ ГОРИТЬ, свідчить якраз, що більшість коментаторів (всього і вся) якраз цей тест і не витримують. Чоловік на наших очах здійснив ПОДВИГ, а ніби це так і треба, мовляв, що тут такого. Навіть не користуються нагодою про щось запитати в автора - І. Каганця. А є ж про що. Наприклад про майбутнє: як бачиться автору створення ІВАНОВОЇ ЦЕРКВИ - як?, де?, коли?

Зоріна Небокрай's picture

Генерале Анатолію,))))) даю відповідь, чому п. Ігор не надав відповіді на ваші запитання.
Тому, що на разі він має більш творчі задуми. Це вже нецікаво, чому і як написав книгу. В польоті нема часу обертатися назад, не творчо.
Прошу подивитися фільм, отримаєте задоволення
https://www.ar25.org/article/nahlyne-intuyiciya-yak-vkazivnyk-dorogy.html Нахлине інтуїція як вказівник дороги
А ось відео про конгрес О. Подоровської, яке я подала давно на сайті НО https://www.ar25.org/article/znayomtesya-volodarka-prany-olga-podorovska.html

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

Тут треба подумати, ще навчитися та взнати. Говорити - це сіяти, значить проросте колись. Подивіться фільм про інтуїцію, (подала вверху), яка є наші думки.

Тарнай Стрілець wrote:
"А як же згуртувати інших людей навколо вимріяної ідеї-мети не розповідаючи про неї? Тільки повторенням, до нестями, одного й того ж?"

Наука Діанетика стверджує, що згадування і одночасне багаторазове проговорення негативних ситуацій дає оздоровлення людині, стирає запис. Проговорювати до тих пір, допоки не стане смішно. (Сучасна наука про розум, Р. Хаббард). Це дійсниться двома, бо другий слухає і задає грамотні запитання.
Внесення слів ЖС також є очищенням організму. Опісля приходить інтуїція (згадування-думка-пам"ять). 4 вимір. Можна сказати, що творець є думка чи запис з думкою.
Слово прокладає дорогу для творця, робить дію. В людини першим є голос- слово, а думка приходить потім, номер 2. Вона народжує щось нове. Ось вам і телепатія, скоро перестанем говорити.)))) і будемо спілкуватися з богами.

Перевірила також, що коли напишу якесь запитання в загальному, то надалі сама і відповідаю, бо тягне якась сила читати та шукати відповідь.
Чи помітили, що проговорюючи багато раз ідею і тримаючи біля себе програму, вона зовсім не спрацьовує, а тільки відпустимо у Всесвіт, забудемо про неї - так відразу ж приходить результат.
Розказувати треба несерйозно, легко відпускати ідеї, записувати і ніби забувати про це. Захотів, подумав, записав і забув. І так слідуючий крок. Знати, що всі наші думки і слова самі будемо і виконувати.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Анатолій Висота's picture

Зоріно, ти пишеш: даю відповідь, чому п. Ігор не надав відповіді на ваші запитання.
Тому, що на разі він має більш творчі задуми. Це вже нецікаво, чому і як написав книгу. В польоті нема часу обертатися назад, не творчо.
Може бути й така причина, як НОВИЙ ПОЛІТ автора. Може бути й хвороба, робота, втома або, навпаки, радість від чогось іншого, а, скоріше, вроджена скромність автора. Але ж, погодься, ОЧИЩЕННЯ ДОБРОЇ НОВИНИ - це подія світового масштабу і це ОЧИЩЕННЯ здійснив наш сучасник, українець - І. Каганець. З цього випливають питання: чи зрозуміли ми автора (1)? чи належно оцінили ми автора (2). Судячи з обговорення на цій сторінці, користувачів і коментаторів НО цікавлять інші, набагато актуальніші з їх боку, речі, наприклад, фільм ЧАСТОТИ+, написання й обговорення КАЗОК, МЕРЕЖЕВІ РОЗСТАНОВКИ та схоже. Людина найперш має ОЛЮДНЮВАТИ простір навколо себе. Хіба це не так, Зоріно?

Арсен Дубовик's picture

Про "Пшеницю без куколю" є багато статей на Народному оглядачеві, пане Анатолію. Ось, глянути можна (набрав у пошуку по сайту "Пшениця без куколю").

Чи Ви хочете, щоб саме під Вашою публікацією йшло обговорення? ;)

Анатолій Висота wrote:
Те, що обговорення цієї книги відбувається тут на Н0 ЯК МОКРЕ ГОРИТЬ, свідчить якраз, що більшість коментаторів (всього і вся) якраз цей тест і не витримують.

Пане Ігору, будь ласка, на Вас чекають запитання. Для зручності відповідей наводжу їх тут:

  1. "Місця, де я спотикаюся"
  2. Мене інше "спотикає"... (?)як "старе вино" може бути кращим ніж молоде (вино молоде - це сок-фреш)? Старе вино має дуже великі шанси спортитися - перетворитися в спирт і оцет. От проблема!
  3. Щодо солі може мова йде про іншу спецію, що втрачає запах і смак на повітрі? Тобто не хлорид натрію, а іншу речовину.
  4. ЗАПИТАННЯ до друга Ігоря КАГАНЦЯ: як і коли виник у вас задум написати цю велику КНИГУ?
  5. про майбутнє: як бачиться автору створення ІВАНОВОЇ ЦЕРКВИ - як?, де?, коли?

    Будемо вдячні почути Ваші відповіді! ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Ірина Новиченко's picture

Зі свого досвіду спілкування я знаю, що дуже багато людей в Україні ознайомлені з книгою Ігоря Каганця і підтримують його ідеї. Не всі, однак, уміють чи мають можливість висловити свою підтримку в писемній формі.

Анатолій Висота's picture

Станом на 22 січня 2015 р. (16=45) ця публікація вже 12 днів знаходиться на головній сторінці НО За цей час цю сторінку відвідали 660 разів, є 40 коментарів і кілька заохочень галами - в сумі це більше 120 галів. Найактивнішими коментаторами вважаю моїх друзів Зоріну Небокрай та Арсена Дубовика. Дякую всім, що відгукнулися на цю публікацію. Прошу відгукнутися також і автора книги ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ І. Каганця. Від імені читачів прошу автора відповісти на поставлені запитання! Хай буде!

Зоріна Небокрай's picture

Підтримую думки п. Ірини і п. Арсена ! Вважаю, що п. Анатолій бачить світ через своє вікно.
Я в Україні по радіо чула, ще перед революцією, як визнали заслуги п. Ігора, без найменувань книг.
Надалі, його книги АС читають повсюди. Тим, кому я їх подарувала, то пізніше подзвонили і запропонували гроші. Це говорить про вплив і цінність книги АС. Тому автор вже є визнаний багатьма.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Анатолій Висота's picture

Зоріно, ви прозорливо пишете: Вважаю, що п. Анатолій бачить світ через своє вікно. І ви, Зоріно, і Арсен - всі ми бачимо світ через свої ВІКНА. І в кожного саме зформований СВІТОГЛЯД є цим вікном. От проста ж ніби річ: є питання до автора книги ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ І. Каганця. Я попросив автора відповісти на них Ви ж пишете: Я в Україні по радіо чула, ще перед революцією, як визнали заслуги п. Ігора, без найменувань книг. Чи означає це, що ви цим заохочуєте автора НЕ ВІДПОВІДАТИ на запитання щодо його книги?

Володимир Майборода's picture

Думаю, на багато запитань відповіді треба шукати самому! ;) Як каже Валерій Пекар "Мартін Лютер сказав: не вірте священикам, які вам кажуть: у Біблії написано те-то і те-то! Не вірте нікому, вам брешуть! Перечитайте самі, подивіться, що там написано. Запам'ятайте, що там написано. Самі дізнайтеся, що сказав Ісус Хрестос в Нагорній проповіді. Самі дізнайтесь, що то є "10 заповідей"... http://youtu.be/mye0hDKcwnE (починайте слухати/дивитися про це з 25:17 хвилини) (За нагоди дякую Світу Зеленому за статтю Різнобарвні світи. Популярне введення в «спіральну динаміку» :) )

А відповіді на запитання по книзі І.Каганець уже давав неодноразово. Ось дивіться тут - "Пшениця без куколю". Це той FAQ з яким мають ознайомлюватися цікаві перед тим, як задавати свої запитання, бо вони можуть повторювати ті, які вже мають відповідь... і не відривати автора без кінця запитаннями від написання чергового "шедевру"! Якщо все таки хочете повтору, бо для вас це запитання важливе - напишіть в особистому повідомленні. Не думаю, що автор відмовиться відповісти.
Висновок - читаймо FAQ "Пшениця без куколю"!
РаДіймо!

П.С. Але мені подобається те, що Ви все таки збурили чергову зацікавленість книгою!!! Слава і Глорія Генералу!!! :)))

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Володимир Майборода's picture

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Анатолій Висота's picture

Друже Володимире, дякую за посилання на ВІДПОВІДІ АВТОРА. Але там є відповіді лише на мої запитання. А от ще й АРСЕН ДУБОВИК щось запитував: Мене інше "спотикає"... (?)як "старе вино" може бути кращим ніж молоде (вино молоде - це сок-фреш)? Старе вино має дуже великі шанси спортитися - перетворитися в спирт і оцет. От проблема!
Щодо солі може мова йде про іншу спецію, що втрачає запах і смак на повітрі? Тобто не хлорид натрію, а іншу речовину
. Бачу, що 23.01.15 р. о 16=00 ця РЕЦЕНЗІЯ вже знята з головної сторінки.

Миро Продум's picture

Це вставка, тому її нема сенсу аналізувати.
Сіль - це також вставка, Євангеліє не займається кулінарними тонкощами.

Анатолій Висота wrote:
Друже Володимире, дякую за посилання на ВІДПОВІДІ АВТОРА. Але там є відповіді лише на мої запитання. А от ще й АРСЕН ДУБОВИК щось запитував: Мене інше "спотикає"... (?)як "старе вино" може бути кращим ніж молоде (вино молоде - це сок-фреш)? Старе вино має дуже великі шанси спортитися - перетворитися в спирт і оцет. От проблема!
Щодо солі може мова йде про іншу спецію, що втрачає запах і смак на повітрі? Тобто не хлорид натрію, а іншу речовину. Бачу, що 23.01.15 р. о 16=00 ця РЕЦЕНЗІЯ вже знята з головної сторінки.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Майя Українська's picture

Пророцтво про ІВАНОВУ ЦЕРКВУ, ЄВАНГЕЛІЄ від ІСУСА ХРЕСТА, часопис ГАРТЛЕНД - вершина досліджень і розкриття йоги-віри , що струмує з часів Трипілля.. Світоглядна сила цього гена живе в кожному серці, і дуже важливо, чим вона живиться: чим наповнена Чаша Грааля людини. Які знання , інформація викликають радість, щастя.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!