Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
144

Нахлине інтуїція як вказівник дороги

 Ця інформація перекликається з іншими медіумами і давніми знаннями про відкриття третього ока, яке є інтуїцією. Надіюсь створений фільм принесе задоволення від сприйняття інформації. Приємних знань, друзі !

Фільм  допоможе досконаліше сприйняти перехід до інтуїції чи програмування нової реальності. Також прошу слухачів і глядачів не сприймати слово Час як догму,  бо думаю, що це помилковий вислів чи переклад.  Автор фільму  використала  текст від Крайона.  Одночасно, знаємо, що світ починається з Простору, основою є Простір і вимірність відбувається у Просторі. Бо який може бути Час Вічності, якщо Вічність самодостатня  без Часу, який є  обмеженням. Така несумісність цих двох слів  у  поданому тексті.( Можливо таке подання показує, що Вічністю заволодів Час).  Подані знання про майбутнє є цікавими  і заслуговують уваги.

 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Згадуйте ПРАВИЛЬНО. Згадуйте творчі спогади, або виправляйте те, що можна виправити.
Це означає, що все, що ми відтворюємо в своїй свідомості, так само миттєво і одночасно відтворюється в центрі свідомості Всесвіту і вона це миттєво втілює в реальність.
Ваша пам'ять несе різні вібрації і енергії і ви самі і виконаєте свої згадування.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Аватар Арій.

Для обнулення своєї горизонтальної пам'яті і підключення до вертикальної потрібно дивитися в центр обертання мозаїки, в білий центр диска. Я так зрозумів, що таким центром обертання мозаїки є наше Сонце, адже навколо нього обертається світ (мозаїка). Але, оскільки дивитися на Сонце опівдні дуже важко (коли воно є білим), практично неможливо (можна осліпнути), то потрібно щодня зустрічати схід Сонця. Можливо в цьому є сенс виникнення Сонячної (Істинної) релігії.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Пане Аватар, певно маєш рацію, а я про Сонце і не подумала, була зосереджена на відновленні пам"яті )))). Тоді твоя підказка може бути вагомою, бо це може сприяти пришвидшенню згадати себе.
До речі, мені сьогодні подзвонив хлопчина 32 років і сказав, що він подорожує в часі, бачить своє майбутнє та інших знайомих. Це вже другий дзвінок від нього за кілька місяців. Я запитала, як він взнав мій телефон? Сказав, що бачить сни і просто набрав цифри на телефоні. Я сказала, що мені цікаво зустрітися з ним. Відповів, що не знає, де він може бути і ім"я своє не назвав. А говорив невпинно, то я не дуже добре розуміла. Він не вимовляє добре букву Р.
Сказав, що це з ним сталося давно, можливо народився таким. І сприйняття нового виміру для людини- це ніби як удар в голову чи як виблювати все зі шлунка. У інших вимірах не можна заводити контакт, а тільки бути присутнім.
Сказав, що його подорожі не ментальні, а фізичні, що він зникає. Що його подорожі не залежать від нього, він керований. Перед цим він починає відчувати чи запах чи щось у носі. Казав,що я неправильно розумію, що таке ці подорожі. І що завтра я забуду про його дзвінок. Тоді я згадала,що він мені вже дзвонив, і я дійсно на другий день забула про все, що мені казав.
Ось, можете думати, що хтось зійшов з розуму, тільки грамотно це зробив. А я все дивуюся, чому саме на мене він натрапив? Перше його речення таке: " Я подорожую в часі ментально і фізично" і надалі він це повторював, бо я ніяк не могла второпати.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Світлий.

Обертання з центром і доцентрової сили це закон завдяки якому все має такий вигляд який ми бачимо і не бачимо,чуємо і не чуємо...Увійшов у роль.
Сонце мені не уявлялось але я згадав молитву Отче наш.Там якраз є... дай хліба нам на кожен день...Як всім відомо хліб це знання матеріальні ,духовні.Цікаво пофантазувати доторкаючись до струн які пропонує автор цього блогу.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Один мій знайомий хлопець сказав, що їсти зерно- це не є правильним, бо зерно принесли на Землю прибульці для себе, адже вони не могли їсти інше. Тому ми, люди, корінне населення, можемо без нього жити. Оце так заява! Я мовчала.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Аватар Арій.

Особисто для мене питання походження людства залишається відкритим. Щодо зерна, то я зустрічав думку, що воно є шкідливим. Адже зерно, то злакі, тобто те, що має багато зла. З іншої сторони, можливо, слово «злакі» походить від давньоруського «зело», тобто «дуже» або «дуже багато», тобто зерно-злакі це те, що нам дає дужість, силу, багатство. Ось такі дві протилежні думки. Хоча найкраще, то це знайти людину, яка харчується суто зерном, і запитати про її відчуття.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Тепер можна розвинути цю ідею. Зерно є лужним середовищем. Кремній розчиняється в ньому, а в кислотному набуває твердості. Тому можна вважати, що їсти зернові - це є пришвидшення кінця тіла. Існує шкірка зерна , яка наповнена кремнієм, тому висівки якимось чином компенсують. Амінокислоти- це зв"язок половини лугу і половини кислоти. Вже вони поєдналися, залишилось тримати середину. Знаємо, що хліб твориться квашенням тому корисний він після квашення-скисання.
Тут згадуємо, що молоко, яйця, сало відновлюють проблемну шкіру.
Автоматично згадується Болотов, бо він говорив про окислення всіх продуктів. І цьому вже є пояснення, тоді міцніє тіло.Правильніше відновлюється тіло.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!