Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
430

Як швидко схуднути і оздоровитись: 6 простих порад від експерта

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Схуднути і оздоровитись водночас в літню пору дуже просто. Кілька  кроків  – і результат дуже швидко потішить вас гарним самопочуттям і відображенням у дзеркалі.

Незабаром літо, а отже варто навчитись  правильно використовувати дари природи собі на користь.

Для того, щоб правильно переналаштувати свій організм на правильний і корисний графік прийому їжі, є 6 способів, які вам у цьому допоможуть.

1.Оточіть себе здоровою їжею

Замість смачного та калорійного шоколаду краще  купіть побільше різних овочів. Переконуйте себе у тому, що вони справді є корисними, яскравими та ціни на них знижуться з кожним днем – літо ж "на носі".

2. Стежте за тим, скільки води ви п'єте

Найпоширенішою причиною бажання з'їсти щось солодке – це результат зневоднення. Тому, коли вам хочеться з'їсти важкий кекс з чаєм, просто випийте склянку води. Швидше за все, від нездорової думки про кекс ви відмовитесь відразу ж після цього нехитрого трюку.

3. Не фокусуйте увагу на їжі

Коли ви в черговий раз ввечері буде хотіти шоколадку, запитай себе, що вам дасть цей перекус. Тренуйте самодиспипліну і спробуйте сфокусувати вашу увагу на чомусь іншому.

4. Протягом дня споживайте лише "здорову" їжу

І бажано 4-5 разів на день. Ніяких пельменів і піци – починайте ранок з  легкої каші, в обід їжте овочеві салати, на полудень – фрукти, на вечерю – сир, або знову овочеві салати.

Їжа – це лише "паливо" для організму і не потрібно робити з нього культ. Коли  ви не можете дивитися на овочевий салат, змініть його на просто порізані фрукти та овочі, просто жуйте і ковтайте, усвідомлюючи, що так ви даєте організму необхідні вуглеводи, білки і клітковину, а ще наближаєте фігуру до свого ідеалу.

6. Готуйте перекус заздалегідь

Це одна з найкращих звичок, яка тільки може бути. Якщо ви звикли в 10 вечора дивитися серіал, і вам обов'язково потрібно чимось похрумтіти, красиво наріжте собі огірок і помідор. Хто сказав, що чіпси смачніші?

Наші інтереси: 

Оздоровлюємось!

Comments

Володимир Федько's picture

Для початку не треба товстіти! Тоді не виникне проблема схуднути :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

ВСЕ, що написано - правильно!
Але...
Якщо порахувати вартість того, що зображено на фотографіях, то вийде досить крута сума. І до зображеного треба додати ще певні продукти і напої. А ще треба одягатися; оплатити комуналку (!), інтернет, мобільний зв'язок, транспорт... Я навіть не згадую про ліки...

З яким доходом можна скористатися "порадою експерта"?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Оксана Колосовська's picture

"Ваша їжа хай стане вашими ліками, щоб згодом ліки не стали вашою їжею". Нагадайте, чия мудра думка?

А стосовно фото - то це ж просто інсталяції. А гарно викласти і смачно попоїсти можна і нашими місцевими смаколиками.