Polish translation unavailable for Експеримент «Всесвіт-25»: як рай став пеклом.

Comments

Миро Продум's picture

Експеримент показав, що людству нав’язали абсолютне неправильне, перевернуте уявлення про рай. Те, що нині називають раєм, насправді є пеклом.

Рай - це стан і простір максимально швидкого розвитку.
Пекло - це стан і простір відсутності розвитку, деградації і смерті.

Головна ознака раю - це гра, тобто радісна змагальність в умовах обмежених ресурсів.

Ви будете здивовані, але сучасна Україна реально перетворюється на Рай. Радіймо!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Анатолій Висота's picture

Чи не призводить "радісна змагальність в умовах обмежених ресурсів" до фізичного знищення конкурентів-переможених? Яка мета ЗОВНІШНЬОГО СПОСТЕРІГАЧА, який влаштував для людей цю "радісну гру"?

Явсе Світ's picture

Можливо-це гра зовнішнього спостерігача..можливо фільм "Матриця"..Але скоріше за все правильну відповідь можна знайти в своєму у серці,озброївшись сонячними знаннями..

Вірю в те, що розумію.

Явсе Світ's picture

Пані Олено щиро дякую за статтю..
Значить життєвий простір не допомагає коли приходить "смерть духу"..Думаю,що Західна Європа вже на порозі першої смерті..Тоді на нашу країну дійсно сходить певна місія по збереженню білої раси..Але все рівно прийде час, коли підкрадеться "смерть духу" і до нас..Єдиним шансом вижити в такій ситуації буде духовний розвиток і перехід у стан Гри у Раю,як пише пан Миро...

Вірю в те, що розумію.

Зір Чіткий's picture

Піддослідним бракувало дуже важливого ресурсу - простору для гри.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Андрій Пасічник's picture

Щодо переможців і переможених у змаганні. То змагання можуть бути
1. Між добрим і добрим, 2. Між злим і злим. 3. Між добрим і злим.

1. Конкуренція Райська закінчується перемогою кращого чесними способами, переможений щиро вітає переможця і визнає за ним право на лідерство над собою. Переможець з любов’ю і пошаною підбадьорює переможеного і щиро бажає розвитку для перемог у майбутньому. Всі з гарним настроєм, бо випробували свої сили і визначили справді найкращого, до якого іншим можна рости. Перемога правдива. Всі щасливі.

2. Конкуренція Пекельна закінчується перемогою кого завгодно з якими завгодно характеристиками. Або перемога підлішого, підступнішого, в кого менше совісті, але проворнішого, шустрішого, або перемога кукли, який сам собою нічого не представляє але за ним стоїть клан, намірений через того куклу реалізувати свої інтереси. Перемога здобувається будь-якими засобами, зокрема викраденням інформації, завданням тілесної шкоди чи вбивством конкурента. Переможець насміхається з переможеного, цим принижуючи його, а переможений принижено з похиленою головою впадає у журбу і отримує комплекс меншовартості. Всі деградують, переможець деґрадує бо в нього розвивається фальшивий еґоїзм і манія величі. Переможений деґрадує через комплекс меншоватрости. Всі нещасні.

3. Комбіновано.

Андерс Фальке's picture

Західний світ вже на самій вершині графіку, який був показаний у відео. В багатьох суспільствах почнеться стрімке падіння корінного населення. Але цей експеримент з мишами можуть використати недоброзичливці, нав'язуючи ідеологію мульті-культі з метою запрошення до себе всіх народів світу, особливо мусульманських, як це вже зробили Франція, Великобританія, Скандинавія та Німеччина.

Миролюбність і озброєність!

Леонід Українець's picture

Пригадую, що за висновками Римського Клубу глобальна демографічна катастрофа має статись у 20-30 роках цього століття.

Михайло Харачко's picture

Комусь можуть видатись дивними слова: "ключова риса людини, її природна доля - це жити в умовах тиску, напруги і стресу". Але це тільки на перший погляд. Помилковою є спроба пошуку спокою й умиротворення. Навпаки потрібно шукати собі пригод, драйву, ставити нездоланні (на 1-й погляд) цілі. Головне наше ставлення до цих же тиску, напруги стресів: потрібно ставитись до низ з радісним ігровим азартом, як до чергового рівня цікавої комп’ютерної гри в сеансі свого втілення.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Михайло Харачко's picture

Є показовий приклад в історії 20 ст. як відсутність напружених ігрових обставин веде до виродження популяції. В історії совкової армії, яка за відсутності військової практики повністю виродилась, організувавши собі в заняття дідівщину і перетворилась на джерело безкоштовної робочої сили для армійського керівництва.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Михайло Харачко's picture

А як Вам такий висновок: юдохрістиянське пекло є справжнім раєм: Якісь цікаві хвостаті-рогаті противники намагаються запхнути тебе в казан з гарячою смолою - тут мимоволі увімкнуться всі джерела сили, щоб з великим успіхом подолати всі перешкоди, отримати цікавий досвід і велике задоволення від такої гри.

Подивімось за вікно, що цікавого відбувається на нашій землі. Нас давно запросили у гру - граємо. Вогонь запалює нас, смола - це будівельний матер’ял, а чортикам ми вдячні - вони сприяють нашому вдосконаленню. Ну як нам "людосам" не радіти такому життю. :-))

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Леонід Українець's picture

Святослав Сонячний wrote:
А як Вам такий висновок: юдохрістиянське пекло є справжнім раєм:

Так і я про те ж.

Арсен Дубовик's picture

-А куди це нас несуть?
-Мабуть в пекло...
-А-а, мабуть...

-Андрію! Може покаємось?
-Та йди ти до всіх чортів! Он чоловік у карти програє!

(з х/ф "Пропала грамота, 1972)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Миро Продум's picture

Всесвіт - це велика гра. Але Рай - тільки на четвертому поверсі буття, "проторай" - на третьому.

Справжнє пекло - у Просторі страждань. Але й там є шанс піднятися вгору. Думаю, що багато хто з нас пройшов цей шлях.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Валерій Швець's picture

Ось Вам і пояснення вимирання європейців

Таргитай Борисфенів's picture

На загал, треба додати до сказаного, вимирають не просто європейці - а біла раса.
Треба визнати, українці теж уже років зо 50 як вимирають, оскільки теж належать до білої раси. Як бачимо: життя для білої раси це суєта суєт. Але якість життя і добробут європейців дуже на високому рівні, а українців - ні.
Як кажуть, приїхали...

Валерій Швець wrote:
Ось Вам і пояснення вимирання європейців
Валерій Швець's picture

Можливо точніше було б сказати, що вимирає християнський світ. Світ Іслама нарощує свій демографічний потенціал. Серед мусульманських народів багато належать до білої расизм: перси, афганці, турки, кримські татари.

Іван Ведь's picture

Садок вишневий коло хати,
Хрущi над вишнями гудуть,
Плугатарi з плугами йдуть.
Спiвають iдучи дiвчата,
А матерi вечерять ждуть. А коли ми чули спів радості? Тільки в старих кінострічках та в споминах дитинства про батьків...

Гарно, дуже гарно.

Велеслав Гіперборій's picture

Миро Продум каже: ["Експеримент показав, що людству нав’язали абсолютне неправильне, перевернуте уявлення про рай. Те, що нині називають раєм, насправді є пеклом]".

Головна причина вимирання Білої Раси, яка створила світову цивілізацію майстерно приховується від самої Білої Раси. У дійсности має рацію Миро Продум та інші: "людству нав’язали абсолютно неправильне, перевернуте уявлення про рай". У доантичний і ранньоантичний період історії народами керували Мудреці, котрі майстерно "ліпили" ідеальний етнотип людини-елліна: прямодушної, правдивої, красивої, чесної, щирої добро-дійної. Його можна назвати "Типом Аполлонівської людини".

Однак це не влаштовувало опонентів Білої Раси. Тому вони штучно придумали новий протилежний тип людини: криводушної, брехливої, зло-дійної, людини-крадія всього найкращого і найціннішого, сотвореного людиною-елліном (ельфом), Боголюдиною, перевертаючи все "навпаки". Його можна назвати "Типом Діонісійської людини". Європейці прийняли цю нову "Гру" по максимуму. До чого це привело? Погляньте у "телевізор" за вашим вікном - хаос духовного життя, перенаселення міст, вбивства, ненажерність одних і нещастя інших. Біла Раса вимирає добровільно, прийнявши чужу вбивчу "Програму".

Велеслав Гіперборій's picture

Для спасіння подібних ситуацій "Раю як Пекла" чи "Пекла як Раю" (це можна порівняти як на місце аріянства було підсунуто його подобу-навпакитику) у всі віки на Землю приходить Аватара-Спаситель або Спасителька у вигляді певної Інкарнації, як Іісус у Галілею, Сократес у осине гніздо Атген, Рама у Косалу, Мойсей у Єгипет.

Такою Інкарнацією нинішнього періоду стагнації й занепаду стала Духовна Радниця самого Махатми Ґанді, Аватара Святої Матері - Шрі Матаджі Нірмала Деві, принісши людям Нову Відью. Парадокс і трагедія нашої ситуації полягає в тому, що завжди знайдуться люди, які скажуть, що це "не наше". От тому "ми маємо те, що маємо" але при цьому не хочемо змінюватись. Це показує і дослід над крисами. Ціла генерація Білої Раси "Красивих", "розумних" крис (мишей, людей) просто приречена на вимирання.
Чи хочемо цього і ми? Чи почнемо міняти нашу Гру і нашу Свідомість?

"Інформація - це те, що приховується, все інше - реклама" (НО)