Роздуми після перегляду кінофільму "Той, що біжить лабіринтом".

Пекло – це місце, де панує Пек. Існують певні уявлення про те, хто такий Пек. Але, може, Пек – це той, хто пече? Тобто сильний подразник, що спонукає до дії.

Короткий відгук

Корпорація з назвою ПЕКЛО (в українському перекладі) проводить випробовування в спеціальній лабораторії. Дія кінострічки  «Той, що біжить лабіринтом» розгортається в замкнутому просторі – ділянці суші з лісом, котра з усіх сторін оточена стінами лабіринту. Дійовим особам властива амнезія, тобто часткова втрата пам’яті. Сюжет фільму нагадує експеримент Джона Келхуна, в результаті котрого колонія мишей повністю вимерла у бакові розміром у шість кубічних метрів, хоча було вдосталь їжі і сприятлива температура.

Серед спільноти, котра потрапила всередину таємничого лабіринту існують три основні правила:

    працюй;

   довіряй і поважай інших;

   тримайся всередині місця, оточеного стінами.

Але з появою допитливого новачка, частина людей намагається вийти назовні…

Критики стверджують, що кінофільм розрахований на підлітків. Але він може сподобатись також тридцятип’ятилітнім доцентам.. При бажанні у ньому можна знайти подвійний і потрійний смисл. Ось що пише про це кіно Ганна Сінькова: «пасіонарій вміє правильно поставити правильні запитання. Якщо пасіонарія вчасно не зупиняє система – він починає заражати суспільство». З іншого погляду: система, що існує у фільмі, дружня чи ворожа до мешканців лабіринту? Про це ми зможемо дізнатись з продовження фільму, що може мати назву «Випробування вогнем».

Замість висновку

Після перегляду цього кіно у мене з’явилась думка, що Україна – це пекло. Але може це на краще?

Влучні цитати з фільму

Час дізнатися, хто наш ворог.

Важливо те, хто ми зараз і що ми робимо зараз.

Краще ризикнути життям там, ніж тут постаріти.

Кінострічки в тему

Матриця

Початок

Екзамен

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка