Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 16
  • Переглядів: 17

Наша нацифікація недостатня: як протидіяти денацифікації (+аудіо)

Категорія:

Росія розпочала рішучу війну, спрямовану на ліквідацію українського етносу. Як наслідок, вона потрапила під симетричний, але значно потужніший удар, спрямований на ліквідацію російського етносу. Його розпад приведе до руйнування Мордору – тюрми народів. Корінні народи сформують свої етнічні держави і стануть націями. Щоб етноси стали націями, їм необхідна нацифікація. Для позначення процесу націотворення в нас нема іншого слова окрім «нацифікація», оскільки слово «націоналізація» означає зовсім інше.

prapor-3.jpg

Mordor esse delendam! – Мордор треба знищити!
Mordor esse delendam! – Мордор треба знищити!

Аудіоверсія:

Попередні статті:

Західні санкції однаково б’ють по всіх росіянах без розбору – як по прихильниках Путіна, так і по його противниках. Росіян масово відрізують від світових фінансів, товарів, сервісів та технологій. З ними розривають контракти, їх звільняють з роботи, з ними не хочуть мати нічого спільного. Навіть вихід в інтернет з російських IP-адрес тепер потенційно небезпечний. Росіян не люблять лише за те, що вони росіяни. Що відбувається?

Почнімо з мети, офіційно проголошеної Росією у війні проти України. Цією метою є денацифікація. Що це таке?

Погляньмо на етимологію цього слова. Воно складається з двох частин: «де» і «нацифікація».

Префікс «де» (від латинського de-) означає «усунення», «видалення», «ліквідація». Наприклад, декомунізація – це усунення з масової свідомості ідеології комунізму.

Слово «нацифікація» означає, у вузькому сенсі, поширення ідеології національного соціалізму. Як ми вже знаємо, слово «соціалізм» первинно означало «солідаризм», доки його не спотворили комуністи. Зокрема, в часи Третього Райху слово «соціалізм» застосовували лише в його первинному сенсі – як солідаризм. Таким чином, якщо використовувати сучасні терміни, то нацифікація – це просування ідеології національного солідаризму.

А що таке національний солідаризм? Це той же націоналізм з наголосом на національну консолідацію. З історичної точки зору, «національний соціалізм», скорочено «нацизм» – це німецький різновид націоналізму, подібно як «фашизм» – це італійський різновид націоналізму. Тому обидва слова – націонал-соціалізм і фашизм – у широкому сенсі означають не що інше, як націоналізм. Відтак нацифікація – це просування ідеології націоналізму та націотворення.

Для позначення процесу націотворення в нас нема іншого слова окрім «нацифікація», оскільки слово «націоналізація» означає зовсім інше, а саме вилучення землі чи підприємств з приватної власності осіб у власність держави.

Що таке денацифікація

Розуміючи сенс слова «нацифікація», легко зрозуміти, що таке «денацифікація». Вочевидь, слово «денацифікація» означає усунення нацифікації, тобто боротьбу з націоналізмом. Тому проголошена Росією денацифікація України означає не що інше, як ліквідацію українського націоналізму. Саме УКРАЇНСЬКОГО націоналізму, а не німецького чи італійського, адже їх в Україні просто нема. Як бачимо, Росія вживає слово «нацизм» в широкому значенні – як націоналізм.

Націоналізм – це ідеологія і практика перетворення аморфного етносу на структуровану націю з власною суверенною державою. Відповідно, денацифікація – це теорія і практика перетворення нації на аморфний бездержавний етнос. Насправді Росія прагне взагалі ліквідувати український етнос – знищити українську етнічну ідентичність і розчинити (асимілювати) українців у масі етнічних росіян.

Знищення етнічної ідентичності називається етноцидом. Московія займається етноцидом українців протягом трьох століть. Просто раніше ця практика прикривалася маніпуляціями про «єдину віру» і «єдиний народ». Проголосивши на весь світ денацифікацію українців як воєнну мету, Росія відверто задекларувала свою рішучість знищити не лише політичну, а й етнічну самобутність українського народу.

Дія і протидія

Всесвіт влаштовано так, що занадто різка дія викликає ще різкішу протидію. Це емпіричне узагальнення виражено у відомому прислів’ї «Хто сіє вітер, той жне бурю». Росія розпочала рішучу війну на ліквідацію української держави й українського етносу, назвавши це денацифікацією. Протидія Всесвіту полягає в тому, що Росія потрапила під симетричний, але значно потужніший глобальний удар, спрямований на ліквідацію російського етносу і російської держави.

Російська химера та її етнічний магніт

Нинішній етнос «росіяни» є продуктом активної державної політики Москви. Сенс цієї політики полягає в тому, щоб перетворити багатоетнічне населення РФ на єдиний етнос. Проект «росіяни» є логічним продовженням сталінського проекту «совок» і доведенням його до завершеного стану за допомогою сучасних технологій промивання мізків.

Етнічним ядром російського етносу – «росіянами першого сорту» – є «русскіє», тобто московити, москалі. Об’єднуючою культурою для цього штучного етносу є гоп-культура, тобто культура гопників. Про це ми вже розповідали у дослідженні Гопники, тобто пацани – об’єднуюча культура новосформованого етносу «росіяни».

Головною цінністю в гоп-культурі є домінування, тобто зверхність над іншими. Відповідно, головною цінністю етносу «росіяни» є так зване «вєлічіє», яке виражається формулою «зате нас усі бояться». Відчуття масивної сили, що виникає при долученні до етносу «росіяни», створює психологічний комфорт і виступає в ролі етнічного магніту. Росіяни вважають себе авторитетною, поважаною у світі спільнотою – згідно з їхнім прислів’ям «боїться – значить поважає». Звідси відчуття комфорту й авторитетності, що його дає належність до етносу росіян. Краще сказати, давала...

Тікай, хто може

Ситуація різко змінилася після російського вторгнення в Україну, точніше після того, як українці почали винищувати російську армію у традиційному для себе скіфському стилі. Багатьох росіян шокувало те, що, як виявилося, їх бояться НЕ ВСІ.

Ще більшим шоком став шквал зневаги та ненависті, який обрушився на росіян з країн колективного Заходу. Їх почали гнобити і зневажати незалежно від їхніх політичних переконань, професій чи соціального статусу. Для того, щоб стати об’єктом цькування, досить просто належати до росіян, мати машину з російськими номерами, бути причетним до російського бізнесу чи російської культури. Наприклад, диригент Валерій Гергієв втратив керівні посади в європейських оркестрах і фестивалях.

Росіяни дивуються, навіщо Захід б’є не лише по російських олігархах та чиновниках, а й по російській опозиції, громадських активістах, правозахисниках, блогерах, науковцях, програмістах? Відповідь проста: це війна не проти особистостей, а проти етносу.

Це етнічна війна. Її сенс у тому, щоб належність до штучного постсовкового етносу «росіяни» стала некомфортною. Слово «росіяни» вже стало синонімом дикунства і підлості. Росіяни за кордоном починають ховати свої російські паспорти. Мешканці Росії починають згадувати етнічне коріння своїх предків.

І це лише початок. Врешті-решт етнічна химера «росіяни» почне давати тріщини і розпадатися на природні етноси корінних народів ерефії. Руйнування етносу «росіяни» посилить відцентрові сили та приведе до руйнування Мордору – тюрми народів. Корінні народи сформують свої етнічні держави і стануть націями. Серед них, можливо, буде й нація московитів. Але для того, щоб етноси стали націями, їм необхідна рішуча нацифікація.

Як протидіяти денацифікації

Росія завжди була і залишається етатичною диктатурою. Головним її ворогом завжди були і є етнічні нації. Вічна ідеологія Росії – великодержавний шовінізм, а він є запереченням будь-яких проявів націоналізму.

Тому ніколи не називайте росіян нацистами, тобто націоналістами. Вони завжди були шовіністами. Шовінізм є рішучим запереченням націоналізму. Націоналізм і шовінізм – це протилежні світогляди: праве і ліве, здорове і хворе.

Звідси органічна ненависть Росії до націоналізму. Апофеозом цієї ненависті стала війна проти України з метою її денацифікації, тобто ліквідації політичної незалежності та етнічної самобутності.

А що можна протиставити денацифікації?

Лише одне – нацифікацію. Це очевидно: протидіяти денацифікації може лише нацифікація. Що таке нацифікація – ми вже знаємо. Це просування ідеології націоналізму. Плекання етнічної самобутності. Розвиток громадянських структур. Творення етнічних націй. Формування республіки громад.


Продовження: Як війна з орками змінює світогляд українців – 5 головних трендів

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Слава етнічним націям світу! Смерть їхнім ворогам!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Як вам наше нове націоналістичне гасло?

Слава націям! Смерть ворогам!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Статтю треба виправити, бо в розділі "Що таке нацифікація" нема потреби обговорювати префікс "де". Це слід перемістити в наступний розділ

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Дякую, підправив. 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Як вам наше нове націоналістичне гасло?

Слава націям! Смерть ворогам!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
4
Середнє: 4 (1 голос)

Хто ще пам'ятає, проект "совок" мав офіційну назву: "создание единой общности советского народа"

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Це протиприродно. А все, що йде проти еволюції, утилізується.

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Нацифікація - це вимести з владних кабінетів фарисеїв

Зображення користувача Бор Крутивус.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Світ прагне до рівноваги, а різноманіття підтримує цю рівновагу, тому розквіту багатьох націй(зокрема і тих хто поки під гнітом РФ) бути!

Зображення користувача Володимир Щербина.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

До речі, а ви звернули увагу, що серед полонених є буряти, дагестанці, сибіряки, якийсь екзотичні народи. Але немає казанських татар. Точніше, було кілька осіб з татарськими прізвищами, але вони мешканці російських областей. А от татар з Татарстану немає взагалі. І коли говорять про місце дислокації військових частин, що тут воюють - я теж чув найрізні точки РФ від Кавказу до Камчатки, але жодного разу не звучало географічних назв Татарстану. Цікаво...

Творю, отже існую.

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Цікаве спостереження, але я (і ще дехто) не розумію в чому ж тут заковика? Може ці татари з Татарстану в міру своїх внутрішніх особливостей просто не пішли на цю війну, або ж пішли, але у полон не здаються..?

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Мені також цікаво, Володимире, можете пояснити свою думку?

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано
 

 

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Мені здається, що татари Татарстану згадали, що їх підкорила Московія і зараз хочуть під шумок цієї війни відновити свій національний суверенітет. Татарстан буде першим суб'єктом федерації ерефії, які відділяться і проголосять свою незалежність. Їх нема серед полонених, тому що вони правдами-неправдами не йдуть на цю війну. Я права, Володю?

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

<blockquote>
<p><strong>Головною цінністю в гоп-культурі є домінування, тобто зверхність над іншими.</strong>&nbsp;Відповідно, головною цінністю етносу «росіяни» є так зване «вєлічіє», яке виражається формулою «зате нас усі бояться».</p>
</blockquote>

<p>Те, про що в цій статті говориться, як про головну цінність гоп-культури -&nbsp; зверхність росіян, це, насправді, є звичайнісіньким шовінизмом.&nbsp;</p>Або, не звичайнісіньким. А, специфічно-російським великодержавним. Тобто, гоп-культура та великодержавний російський шовінизм - це одне й теж саме. До речі, думку про те, що великодержавний шовінизм дуже притаманний росіянам, підтверджує те, що в РФ ЛДПР з її головою, ідеологом, речником та обличчям, В. Жириновським, дуже й дуже популярна! 

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

На цю ж тему – про денацифікацію і скіфів – розмовляли Володимир Петров з братами Капрановими https://www.youtube.com/watch?v=ww-KxnxDLs4

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав відео про те, як почали у світі ставитися до росіян. У кінці навіть пропонується інструкція, як росіянам краще маскуватися.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Коротке і зрозуміле визначення імен. Дякую, пане Ігоре!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

"Націоналізм" — це любов до своєї нації і повага до інших.

"Нацизм" — це знищення людей інших націй.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Не вигадуйте. Нацизм – це скорочення від "національний соціалізм", що в теперішніх термінах звучить як "національний солідаризм". Знищення інших націй – це шовінізм.

До речі, ось цікавий плакат – з якогось телеграм-каналу – про нацизм і рашизм.

Арсен Дубовик wrote: "Націоналізм" — це любов до своєї нації і повага до інших. "Нацизм" — це знищення людей інших націй.

Все, що робиться з власної волі, – добро!