Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

Вакцинація і вагітність: 90% викиднів у вакцинованих до третього триместру вагітності – The New England Journal of Medicine

Категорія:

Світ:

У вибірці «завершених вагітностей» зі 127 вакцинованих до 3-го триместру вагітності жінок лише 12 змогли народити живу дитину. Такі дані дає дослідження, опубліковане 21 вченим в медичному виданні The New England Journal of Medicine. Як завжди, важлива інформація завуальована та прихована у глибині даних.

В анотації нам розповідають, що з 827 вакцинованих учасниць, що завершили вагітність, 712 народили живих дітей. 104 викидні, 10 абортів та 1 народження мертвої дитини у сумі становлять 13,9%.

Проте, з 827 учасниць дослідження 700 були вакциновані у 3 триместрі вагітності, коли аборт малоймовірний, а викидень неможливий за визначенням.

Відповідно, зі 127 учасниць дослідження, вакцинованих раніше 3-го триместру вагітності, змогли народити живих дітей лише 12 (менш як 10%). 96 з них закінчили вагітність викиднем до 13-го тижня, ще 8 – з 13-го по 19-й тиждень.

Серед народжених 724 живих дітей (в т.ч. 12 пар близнюків) – 60 недоношених, 23 – замаленькі для свого віку та 16 – із серйозними вродженими вадами розвитку.

Слід зазначити, що вибірка «завершених вагітностей», взята за такий короткий період, неминуче передбачає спотворення даних. Для об'єктивної картини необхідні довгострокові дослідження безпеки вакцин за «золотим стандартом», які звичайно не проводилися і не будуть проводитися, як і у випадку з іншими вакцинами.

Матеріал від червня 2021 року

vaccine.wiki

Докладніше у статті: Researchers Call for Halt on COVID-19 Vaccines for Pregnant Women After Re-analysis of CDC Study

Наші інтереси: 

Розуміти, що науковців змушують проводити некоректні дослідження, щоб приховати згубні наслідки вакцинації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Рамес Веселий.
0
Ще не підтримано

все, зрозумів

Я не меч, я тримаю меч.

Коментарі

Зображення користувача Рамес Веселий.
0
Ще не підтримано

Там зовсім не так:
із 827 жінок тільки 700 нормально народили (86.1%).
тобто у 127 були проблеми, із них 104-це викидиши, із яких 96 у перші 13 тижнів (а інші 12 пізніше)

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Василь Свідомий.
0
Ще не підтримано

Неуважно читаєте:
" Проте, з 827 учасниць дослідження 700 були вакциновані у 3 триместрі вагітності, коли аборт малоймовірний, а викидень неможливий за визначенням.

Відповідно, зі 127 учасниць дослідження, вакцинованих раніше 3-го триместру вагітності, змогли народити живих дітей лише 12 (менш як 10%). 96 з них закінчили вагітність викиднем до 13-го тижня, ще 8 – з 13-го по 19-й тиждень."

Зображення користувача Рамес Веселий.
0
Ще не підтримано

827 had a completed pregnancy, of which 115 (13.9%) were pregnancy losses and 712 (86.1%) were live births (mostly among participants vaccinated in the third trimester)827 had a completed pregnancy, of which 115 (13.9%) were pregnancy losses and 712 (86.1%) were live births (mostly among participants vaccinated in the third trimester)

712 таки народили і були вакциновані у 3-му триместрі

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Рамес Веселий.
0
Ще не підтримано

все, зрозумів

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Це дослідження прямо вказує на те, що вакцинаційна атака спрямована на знищення людства протягом двох поколінь. Люди просто стануть безплідними.

Все, що робиться з власної волі, – добро!