Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Зеленський підписав закон про штрафи на місці за відсутність маски

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

20111903.jpg

Володимир Зеленський

Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема, виготовлених самостійно, повідомляє офіційний сайт Президента України. 

Нагадаємо, ініціатива штрафувати людей йшла від Уряду, який просив Верховну Раду розглянути урядовий законопроект.

Ось, як прокоментував підписання цього закону Зеленським відомий правник Олександр Гуміров:

"Тепер штраф буде накладати не суд, а поліцейський "на місці". Це означає, що скасовується презумпція невинуватості. Суди відхиляли 95% протоколів поліції "за маску", оскільки не знаходили в діях людей провини або значущості порушення. Тепер поліцейський сам вирішує, хто і в чому винен. Змінюється процедура опору абсурдним штрафам. Раніше потрібно було подати до суду заперечення проти протоколу поліції і протокол суд відхиляв. Тепер потрібно подавати скаргу до суду і, відповідно, оплачувати судовий збір за подачу скарги 420,40 гривень. Як ви розумієте, більшість невинних людей, виберуть просто заплатити штраф, ніж за ціну в три рази вищою його оскаржити".

Наші інтереси: 

Розуміти, що ця держава ворожа до людей. Здирати з людей штрафи за неносіння масок виглядає не тільки ганебним, але й антигуманним. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Зе глибоко зневажаэє громадян В кварталі вінасміхався над українцями. тепер він тероризує їх а вони мовчать Передаю слова ніби нормальної людини " доведеться терпіти його до закінчення терміну"Я спитала одну непересічну особу"Якщо зе скаже рачки ходити". ТА ДОВЕДЕТЬСЯ"Цей народ заслуговує на такого лрезидента

Зображення користувача Ія Подолянка.

В Україні немає чоловіків.

Зображення користувача Сергій Білецький.

блазень-очільник нестабільної корумпованої диктатури

Зображення користувача Володимир Світлий.

Що можна очікувати від УРСР перейменовану в Україна у 1991 р.. Подивіться що це:" Верховна Рада (відомості про яку не знайдено)постановляє: 1. Внести до Кодексу України (УРСР перейменовану в Україну) про адміністративні правопорушення (відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток 51, ст. 1122) такі зміни:
1. Ст 443 доповнити частиною другою такого змісту"
Крім того в повноваження ВР (якщо рахувати її легітимною) не входить прийняття Кодексів.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.