Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Маски не захищають від вірусів: перевірено на 3000 волонтерах Данії – Annals of Internal Medicine

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Наймасштабніше на сьогодні загальнонаціональне данське рандомізоване «польове» дослідження ефективності масок від ковіду нарешті було надруковано в престижному медичному журналі Annals of Internal Medicine.

Його результатом є відсутність статистично значущої різниці між частотою інфікувань майже трьох тисяч волонтерів, що протягом місяця носили маски, проти схожої кількості тих, хто масок в той же самий час і в тих же самих місцях не носили, повідомив Захар Мілютін. 

"Крім цього досить передбачуваного, як на мене, результату, публікація містить дуже цікавий та корисний огляд наявної на сьогодні наукової літератури на цю тему, включно з публікаціями про серйозні негативні наслідки носіння масок окремими категоріями чи публікою загалом", – зауважує він. – Приблизно на середину цих випробовувань припало «відкриття» Данії після карантину (18.05.2020), яке «не вплинуло на результати, бо рівень інфікування залишився однаковим». 

Учасників перевіряли також на інші вірусні інфекції й теж не знайшли жодної різниці між тими, хто носив маски й тими, хто їх не носив.  

Можна прочитати повністю як мінімум розділ "Дискусія":

www.acpjournals.org

Effectiveness of Adding a Mask Recommendation to Other Public Health Measures to Prevent SARS-CoV-2 Infection in Danish Mask Wearers:…

Background: Observational evidence suggests that mask wearing mitigates transmission of severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2). It is uncertain if this observed association ar...

Джерело: t.me/ZakharMilyutin/154

Наші інтереси: 

Розуміти, що коронавірусна афера невдовзі буде викрита! Вже багато людей можуть читати у вільному доступі матеріали, що це підтверджують. Шмигалі та інші зеленські вже не будуть лякати людей "страшним смертоносним вірусом"!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Дмитро Салюк.

Так. Давайте допоможемо здолати страх щодо вірусу! Маски і т.д. є тимчасовим в кращому випадку відштовхуванням неминучого. Цей "вірус" є ключом щоб зробити зміни на належному рівні. В собі. Переходьте на Живу Їжу, змінюйте ваші думки на кращу сторону, розвивайтесь духовно, пізнавайте Бога.

Царство Боже в середині.

Зображення користувача Костянтин Струк.

Треба буде при найближчій нагоді показати цю статтю панові Степанову - коли він одужає.

Поки дихаю - сподіваюсь!