Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Зеленський хоче, щоб людей без масок карали жорсткіше

Світ:

На його думку, небезпечніше за неносіння масок є збирання 20-30 тисяч людей одночасно на концертах у Дніпрі, Одесі, Харкові. Тому саме в цих областях “пішла хвиля” захворюваності. Президент України Володимир Зеленський вважає доцільним посилення відповідальності за недотримання "карантинних заходів".

20102202.jpeg

Фото: president.gov.ua

Про це він заявив в інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам.

Він сказав: "носіть, будь ласка, маски – не тільки для себе, але й для свого оточення".

“Наші люди, я вважаю, дуже розслабилися. Я розумію, що вони втомилися від COVID, це зрозуміло, але не носити маску неправильно. Зміни до законодавства з приводу штрафів, я вважаю, повинні бути. Я вважаю, що кожна виважена людина повинна знати, що якщо вона не носить маску, одразу можна штрафувати, а не адмінпротокол, який виписує поліцейський, а потім у суді воно все розбивається”, - цитує Зеленського Укрінформ.

Нагадаємо, на початку локдауну ВООЗ казало, що здоровим людям не потрібно носити маски, а потім раптом кардинально поміняло свою думку. Чому? Пишіть свої версії у коментарях.

 

Наші інтереси: 

Вистояти у цій нерівній битві з абсурдом і не втратити гідність.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи