Важливість: 
5
Найкращі тексти для ранкового освячення і вечірнього очищення – рекомендує монастир Гартленд

Ці тексти Живого Слова легко запам’ятати і використовувати  під час прогулянки чи приготування їжі, в автотранспорті, перед засинанням... Тривалість читання – до 15 хвилин.

191018-aerostaty.jpg

Вгору просування – без краплі вагання!
Вгору просування – без краплі вагання!

Для успішного духовного розвитку і гарного фізичного здоров’я корисно дотримуватися трьох правил постіндустріального монастиря Гартленд ϟ :

Для виконання другого правила є гарні новини – найефективніші на сьогодні тексти Живого Слова для освячення зранку і очищення ввечері.

Ранкове освячення

Виголошуємо свої прізвище, ім’я та по-батькові (ПІБ), після чого кожну його букву прочитуємо через звукони, інформосоти, енергосоти або реальсоти Живого Слова, а після кожної букви прочитуємо

Джерело Очищення
Живим Словом
Освятив Дух
Очистив душу
Відновив плоть
До Світла Спрямував!

Це Джерело має комплексну дію – воно діє на всю триєдину структуру людини: освячує дух, очищує психіку (душу), оздоровлює фізичне тіло (плоть).

Ефективність цього Джерела посилюється ще й тим, що ми не витрачаємо сили на боротьбу з брудом – ми наповнюємо себе Світлом, яке автоматично витісняє будь-який бруд і дисгармонію з усіх найменших закутків нашого організму.

Вечірнє очищення

Здійснюємо його так само, але з використанням іншого Джерела:

Джерело Прибирання
Живим Словом
Тіла людські
Світлом Наповнив!
Інформобруд Прибрав!
Дух-душу-плоть
З Творцем Всесвіту Об’єднав!

Вечірнє очищення також добре читати для швидкого засинання: лежачи в ліжку, подумки, з заплющеними очима. Будуть снитися гарні, цікаві, несподівані сни!  

Відновлення і підвищення імунітету

Читання запропонованих вище двох форм Живого Слова займає до 15 хвилин. Якщо є час, то після кожної з них (як зранку, так і ввечері),  корисно застосовувати додаткову форму, спрямовану на загальне оздоровлення, омолодження, підвищення імунітету. Для цього прочитуємо ПІБ через особливе Джерело:

Джерело Відновлення
Живим Словом
В тілах людських
Матрицю Творця
Сформував!
Процес Триєдиного Вдосконалення
Відновив!

Ці тексти можна читати не лише зранку і ввечері, а й у будь-який зручний час. Зазвичай дія проявляється протягом 10 днів. Проте є й негайний результат: після 15–20 хвилин читання поліпшується настрій, розчиняються негативні думки, народжуються продуктивні ідеї, приходять рішення проблем.  

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка