Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Мережа банкоматів Euronet у Польщі ввела меню українською мовою

Крім польської, англійської та німецької мов від березня 2019 року усі банкомати та термінали самообслуговування мережі Euronet у Польщі пропонують меню із можливістю вибору українською мовою. Ініціативу реалізували у зв’язку із все більшою потребою клієнтів, котрі прибули з України.

Раніше обслуговування банкоматів було доступним тільки польською, англійською та німецькою мовами, пише Польське радіо.

Українські працівники – це нині бажана група клієнтів для фінансових установ у Польщі. Є вже багато роздрібних банків, котрі пропонують послуги українською мовою.

«Українська мова у платоматах і банкоматах – це зручність для все більшої української громади у Польщі. Ми хочемо дозволити українським громадянам, котрі живуть і працюють у Польщі, мати безпроблемне та зручне використання наших мережевих комплексів. Українська мова стане наступною, крім польської, англійської та німецької, якою можна здійснювати операції із внесенням і зняттям готівки», - зазначив Роберт Мідура, представник Euronet у Польщі.

У Польщі є майже 8 тис. банкоматів та платоматів мережі Euronet. Ці термінали знаходяться, здебільшого, у торгівельних центрах, на бензозаправних станціях, у ресторанах, на вокзалах, летовищах та у відділеннях банків.

Нагадаємо, що обслуговування українською мовою доступне також у терміналах придбання квитків на громадський транспорт у Варшаві, Познані, Лодзі, Любліні та у Вроцлаві.

Наші інтереси: 

Лагідна окупація українцями Польщі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи