Важливість: 
3
Порошенко затвердив Річну національну програму співробітництва України з НАТО

Президент Петро Порошенко підписав указ "Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік".

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, річна національна програма має забезпечити виконання пріоритетних завдань співробітництва України з НАТО та відповідних рішень, затверджених на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав і урядів 9 липня 2016 року у Варшаві.

Річна національна програма є системним стратегічним документом, що визначає пріоритетні завдання на 2018 рік і середньострокові цілі, яких заплановано досягти до 2020 року.

Також документ визначає практичні заходи у рамках реалізації політики євроатлантичної інтеграції України, реформування сектору безпеки і оборони країни відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу.

Програма спрямована на залучення і використання потенціалу та практичної та консультативно-дорадчої допомоги НАТО та держав-членів для підвищення обороноздатності України в умовах збройної агресії РФ, а також вжиття цілеспрямованих і планомірних заходів із підготовки держави до набуття членства в НАТО.

Координацію роботи з виконання Річної національної програми покладено на Кабінет Міністрів України.

 

 

Наші інтереси: 

Шукаємо сильних партнерів у війні з Росією.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка